Open navigation

Hotel Side Royal Paradise
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Jednoduchá elegancia a jemná ornamentálna výzdoba, to sú hlavné poznávacie znaky hotela Side Royal Paradise. V nápaditých interiéroch si budete pripadať ako v rozprávke tisíc a jednej noci.

UBYTOVANIE AKO PRE KRÁĽOV

Hotel má malé, ale slušne vybavené fitness centrum a krásny krytý bazén, určený pre relaxáciu. Ak chcete spojiť na svojej dovolenke šport s oddychom, tu nie je nič jednoduchšie.

Ako už samotný názov napovedá, hotel Side Royal Paradise sa nachádza v blízkosti historického mesta Side, približne 4 km od jeho centra, v oblasti Kumkoy. Ak máte radi pešiu turistiku, hotel je skvelý východiskový bod. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené asi 70 km, transport naň teda našťastie nie je únavne dlhý.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Obľúbený hotel Side Royal Paradise ponúka klientom po celú dobu pobytu 24-hodinovú recepciu, lobby s možnosťou pripojenia k wi-fi zdarma, hlavnú reštauráciu s vonkajším posedením a tri bary - bar v hoteli, pri bazéne a na pláži.

Areál hotela je plný bazénov - z vonkajších a vnútorných bazénov a detského bazéna si určite každý vyberie ten svoj obľúbený. Deti poteší šmýkačka, a hostia všetkýc vekových kategórií iste radi využijú slnečníky a lehátka zdarma. Pre kolektívnu zábavu je hotel vybavený diskotékou a spoločenskou miestnosťou s TV, obchodní cestujúci ocenia konferenčnú miestnosť. Internetovú kaviareň, práčovňu a lekársku službu môžete využívať za poplatok.

Izby

Izby zladené tón v tóne sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňou s wc), fénom, centrálnou klimatizáciou, televízorom so satelitným prijímačom, telefónom, minibarom (v ktorom nájdete fľaša vody zadarmo) a trezorom (za poplatok). Pokojné chvíle počas dovolenky na juhu Turecka si môžete spríjemniť posedením na vlastnom balkóne.

Pláž

Piesčitá pláž, obmývaná teplými vlnami Stredozemného mora, leží vo vzdialenosti asi 400 metrov od hotela. Nájdete na nej slnečníky a ležadlá, ktoré môžete používať zdarma, plážové osušky k nim dostanete za malý poplatok. V plážovom bare sa návštevníci hotela občerstvia takisto zadarmo (nealkoholické nápoje, pivo a ľahký snack).

Aktivity

Ak máte radi stolný tenis, šípky, fitness alebo plážový volejbal, počas pobytu v hoteli Side Royal Paradise vám nič z toho nebude chýbať. Nielen dámy iste s nadšením využijú turecké kúpele a saunu. Dospelí aj deti sa môžu zapojiť do animačných programov organizovaných hotelom. Za poplatok sa hosťom rozširuje ponuka voľnočasových aktivít o biliard, wellness a spa, masáže a vodné športy na pláži.

Stravovanie

Pri kúpe balíčka all inclusive získate v hoteli Side Royal Paradise bufetové raňajky, obedy a večere, v medzičasoch neskoré raňajky a drobné snacky počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje dostanete v jednotlivých baroch a reštauráciách podľa ich otváracej doby. Za importované nápoje, fľaškové nápoje, kávu, čerstvé džúsy a nápoje vypité v disko bare si musíte priplatiť.