Open navigation

Hotel Iz Flower
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Máte radi kvety vo všetkých podobách? Páčia sa vám rozkvitnuté záhrady, farebné tapety a floristické motívy na doplnkoch? Potom sa vám rozhodne zapáči aj v hoteli Iz Flower.

HOTEL so skvelými výhľadmi

Iz Flower je vybudovaný na vyvýšenom mieste nad krásnou piesčitou plážou a poskytuje neopakovateľný výhľad na centrálne pobrežie Tureckej riviéry.

Úchvatný hotel Iz Flower Side Beach leží približne 5 km od centra krásneho historického mesta Side. Ak máte radi luxus v spojení s históriou, potom ste tu správne. Letisko v Antalyi je od Side vzdialené približne 68 km, nákupné možnosti, reštaurácie a bary nájdete v bezprostrednom okolí hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Iz Flower sa skladá z dvoch hlavných budov a ponúka svojim hosťom vyše 250 izieb. Hneď po príchode prejdete priestrannou vstupnou halou s recepciou. K stravovaniu počas pobytu je určená hlavná reštaurácia a 2 reštaurácie a la carte (stredomorská a mexická), smäd zaženiete v jednom z niekoľkých barov, voľné chvíle môžete stráviť v kaderníctve alebo prieskumom obchodnej arkády. V hotelovej záhrade objavíte 3 bazény (jeden z nich je vybavený šmykľavkami) a 2 detské bazéniky, po kúpaní sa osušíte na slniečku a opálite na terase s lehátkami a slnečníkmi, ktoré máte jako hostia k dispozícii zdarma počas celého svojho pobytu, rovnako ako osušky. Zaplatíte len za výmenu osušiek za čisté.

Izby

K vybaveniu štandardných izieb patrí kúpeľňa a WC, sušič vlasov, satelitná televízia, telefón a minibar, naplnený pred vaším príchodom, po zaplatení poplatku môžete využívať izbový trezor. Počas horúcejších dní vás osvieži nielen centrálne riadená klimatizácia, ale aj na posedenie na vlastnom balkóne alebo terase. Nadštandardné izby majú dve oddelené spálne, čím vám garantujú priestoru aj súkromia.

Pláž

K hotelu Iz Flower patrí piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do vody, ležiaca hneď pri hoteli. Nájdete na nej voľne prístupné lehátka a slnečníky k odpočinku, sprchy oceníte po kúpaní sa v slanej vode. Na osvieženie vám poslúži plážový bar.

Aktivity

Máte radi šport? V tom prípade si v hoteli Iz Flower užijete dovolenku snov. Tenis, stolný tenis, šípky, fitness, vstup do tureckých kúpeľov, aerobik, vodné pólo, plážový volejbal alebo napríklad basketbal, to všetko už je v cene vášho pobytu. Za peeling v tureckých kúpeľoch, masáže a vodné športy na pláži si budete musieť trochu priplatiť. Zábava a veľa pohybu tu nečaká len dospelých, ale aj deti. Pre tie je tu vyhradený detský bazénik, šmykľavky a ihrisko, skúsení zamestnanci pre nich navyše pripravujú každodenný zábavný program v detskom miniklube.

Stravovanie

Iz Flower hotel ponúka svojim hosťom v rámci all inclusive bufetové raňajky, obed a večeru, ďalej ľahký snack počas dňa a popoludňajšiu kávu či čaj so zákuskom. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sa podávajú medzi desiatou hodinou a polnocou. V cene zájazdu máte tiež jednu večeru v reštaurácii a la carte, ktorú si ale musíte rezervovať vopred.