Open navigation

Hotel Seher Sun Palace
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Seher Sun Palace bude skvelý pre všetkých, ktorí cestujú na dovolenku s deťmi - menšie deti sa tu zabavia v miniklube, kde sa o nich postará skúsený personál, väčšie sa môžu venovať napríklad hrám na playstation.

Preslnený PALÁC na Tureckej riviére

Nechcete sa na dovolenke tlačiť v izbičke meter na meter? Izby tohto hotela sú priestranné, vzdušné a minibar je tu dopĺňaný každý deň.

Seher Sun Palace patrí k luxusným hotelom rady Seher Sun, ktoré poskytujú návštevníkom Tureckej riviéry ideálne podmienky pre dokonalú dovolenku. Hotel sa nachádza v blízkosti hneď dvoch krásnych historických miest, Side a Manavgatu. Side leží od hotela Seher Sun Palace asi 7 km, Manavgat 10 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Seher Sun Palace nájdete 280 izieb, vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, 2 reštaurácie a la carte (tureckú a rybiu) a niekoľko barov. Súčasťou hotela je aj malá obchodná arkáda, špičkové konferenčné miestnosti, bazény s terasou na slnenie, detský bazénik a menší bazén so šmykľavkami. Pri bazéne sú pre vás pripravené lehátka, slnečníky a osušky, ktoré môžete využívať zdarma. Ak chcete, môžete si priplatiť za výmenu osušiek.

Izby

Luxusné izby hotela Seher Sun Palace sú vybavené presne podľa predstáv o päťhviezdičkových hoteloch. Nájdete tu vlastnú kúpeľňu s WC, individuálne ovládateľnú klimatizáciu, satelitnú televíziu, sušič vlasov, denne dopĺňaný minibar, telefón, spoplatnený trezor a balkón alebo terasu. Rodinné izby sa líšia oddelenou spálňou a disponujú lôžkami pre 4 ľudí.

Pláž

Piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do vody, ktorá patrí k hotelu, je vzdialená približne 300 metrov. Vybavenie pláže tvorí okrem voľne prístupných ležadiel a slnečníkov aj malý plážový bar.

Aktivity

V hoteli Seher Sun Palace máte veľa možností, ako tráviť svoj voľný čas. Máte chuť si odpočinúť pri plážovom volejbale, stolnom tenise, fitness, v saune alebo v tureckých kúpeľoch? Žiadny problém, tieto výhody hotela vás nebudú stáť ani euro. Priplatiť si musíte za peeling v kúpeľoch, biliard, stolný futbal, masáže a za vodné športy na pláži. Animačné programy v hoteli sa starajú o zábavu návštevníkov počas dňa, večer plní rovnaký účel diskotéka. Ak so sebou na dovolenku beriete násťročných potomkov, určite si ich získa ponuka zahrať si na playstation – stačí, ak im dáte peniaze, a nemusíte o nich vedieť celý deň. Menšie deti môžete zveriť zodpovedným pracovníkom v miniklube a otvorí sa vám tak možnosť prežiť pokojný deň vo dvojici alebo úplne osamote.

Stravovanie

Súčasťou all inclusive v hoteli Seher Sun Palace sú vždy raňajky, obedy a večere formou bufetu, ďalej neskoré raňajky, popoludňajšia káva, čaj a zákusok alebo chutná zmrzlina pre deti. Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje dostanete už pred obedom a ochotní barmani vám ich budú nalievať až do polnoci. Raz za pobyt si môžete po predchádzajúcej rezervácii zájsť na večeru do a la carte reštaurácie.