Open navigation

Hotel Magic Life Jacaranda Imperial
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pohodlie izieb hotela Magic Life Jacaranda Imperial sa vám nebude chcieť opustiť. Iba pre seba tu máte krásnu kúpeľňu, satelitnú televíziu a set na prípravu kávy. Minibar je denne doplňovaný nealkoholickými nápojmi a pivom.

DISCO Aj WELLNESS POD JEDNOU STRECHOU

O zábavu je v hoteli postarané vo dne - v noci. Za wellness procedúrami, nákupmi ani tanečnou zábavou nemusíte ani krok z areálu.

Moderný hotel Magic Life Imperial Jacaranda privíta najmä milovníkov golfu a rušnej dovolenky. Je súčasťou hotelovej zóny približne 6 km od centra Beleku, a leží hneď pri krásnej piesčitej pláži. Medzinárodné letisko Antalya je od hotela vzdialené necelých 30 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Areál hotela Magic Life Imperial Jacaranda sa skladá z hlavnej budovy, záhradných bungalovov a blokov so spoločným bazénom. Recepcia sa nachádza v hlavnej hale, v rovnakej budove nájdete aj bufetovú reštauráciu a 3 reštaurácie a la carte - tureckú, rybiu a čínsku. Lahodné drinky vám čašníci namiešajú v štýlových baroch, skvelú tureckú kávu ochutnáte v hotelovej kaviarni. Milovníkov nakupovania nadchne obchodná arkáda, vyznávači luxusnej starostlivosti o telo a ducha zase ocenia prítomnosť wellness centra, salónu krásy a kaderníctva. Vo vonkajšej časti areálu sa nachádza niekoľko bazénov, aquapark s piatimi šmykľavkami a terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma. Za väčšinu služieb môžete platiť kartami VISA či Eurocard.

Izby

Vybavenie štandardných izieb pozostáva z vlastnej kúpeľňe s WC, sušiča vlasov, satelitnej televízie, telefónu, trezoru, klimatizácie, minibaru (denne doplňovaný nealko nápojmi a pivom) a setu na prípravu kávy a čaju. Súčasťou všetkých izieb je súkromný balkón alebo terasa. Ďalšie typy izieb si rezervujte, ak si chcete bývanie doplniť o oddelenú spálňu, jacuzzi alebo o priamy vstup do spoločného bazéna. Niektoré izby sú vybavené aj pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Hotelová pláž sa nachádza v tesnej blízkosti hotela. Ku komforu hostí počas chvíľ pri mori prispieva plážový bar, ale aj slnečníky a lehátka, ktoré tu sú voľne k dispozícii.

Aktivity

K aktivitám, ktorým sa môžete venovať v hoteli Magic Life Imperial Jacaranda, patrí napríklad stolný tenis, klasický tenis (nájdete tu dva tenisové kurty s umelým osvetlením), šípky, basketbal, volejbal, futbal, plážový volejbal alebo fitness. S kúpou pobytu získate zadarmo aj vstup do sauny a tureckých kúpeľov. Peeling v týchto kúpeľoch, masáže, biliard a vodné športy na pláži už sú ale spoplatnené.

Počas dňa sa vám o zábavu postarajú animačné programy z tvorby skúsených animátorov, ktoré sa konajú až do večera, v noci zabezpečuje zábavu diskotéka a živá hudba. Ak cestujete s deťmi, tu sa nemusíte báť, že im bude niečo chýbať – dosýta sa vybláznia v detskom bazéne či na ihrisku, vyspia sa vo vlastnej detskej postieľke (tú dostanete na vyžiadanie do izby zdarma), najedia sa vo vyhradenom bufete a cez deň sa zabavia s ostatnými deťmi v miniklube (pre deti od 4 do 12 rokov).

Stravovanie

Raňajky, obed a večera formou bufetu, k tomu neskoré raňajky, popoludňajší snack, káva a občerstvenie v tunajšej kaviarni, lahodná zmrzlina a polnočný snack - to všetko zahŕňa all inclusive stravovanie, ktoré je súčasťou pobytového balíčka. Pokiaľ ide o pitný režim, dostanete tu celodenne v baroch miestne a niektoré importované alkoholické a nealkoholické nápoje zadarmo. Počas pobytu máte tiež možnosť po predchádzajúcej rezervácii zájsť na večeru do vybranej a la carte reštaurácie.