Open navigation

Hotel Kirman Leodikya
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Špičkový päťhviezdičkový hotel Kirman Leodikya sa nachádza v polceste medzi historickými mestami Alanya a Side. Ak chcete spojiť leňošenie na pláži s prehliadkami historických pamäthodností, ste na správnom mieste.

MEDZI historickými skvostmi

Na príjemnej pláži s drobnými kamienkami nechýbajú súkromné prezliekarne. Na pláži, rovnako ako pri bazéne, sú zadarmo pripravené lehátka, slnečníky aj osušky.

Majestátny hotel Kirman Leodikya sa nachádza neďaleko morského brehu na krásnej piesčitej pláži. Leží zhruba v polovici cesty medzi známymi letoviskami Alanya a Side, takže sa odtiaľto môžete chystať na výlety po celej Tureckej riviére.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Luxusný hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou, hlavnou reštauráciou, 3 reštauráciami a la carte a lobby barom so spoplatneným wi-fi pripojením. Návštevníci hotela môžu počas svojho pobytu využiť nielen všetky tunajšie bary, ale aj zmenáreň, vonkajší bazén so šmykľavkami a príjemný vnútorný bazén. Lehátka so slnečníkmi a osuškami pri bazéne, rovnako ako na pláži, sú hosťom voľne k dispozícii. V hoteli vám požičajú aj vybavenie na tenis, stolný tenis, minifutbal, fitness a šípky.

Izby

Izby v hoteli Kirman Leodikya sú vybavené dvoma posteľami, ale ak požiadate o pridanie prístelky, (zmestia sa až dve), ubytuje sa tu pohromade celá rodina, ktorá má sama pre seba vlastné sociálne zariadenie s fénom, telefón, satelitnú televíziu, minibar a klimatizáciu. Trezor na uchovávanie cenností sa vám sprístupní za poplatok. K izbe patrí vlastný balkón, ktorý vám poskytuje výhľad do okolia.

Pláž

Povrch hotelovej pláže pokrýva piesok s veľkými zrnami a drobné okruhliaky. Na pláži sa môžete prezliecť v kabínkach na to určených, v sprchách sa umyť od slanej vody a ľahnúť si na lehátka pod slnečníkmi, ktoré sú pre hostí k dispozícii zdarma.

Aktivity

Športovými aktivitami, ktorými si tu môžete spestriť dovolenku, sú tenis, stolný tenis, minifutbal, šípky, kanoe, vodné bicykle a fitness. Za tieto aktivity nemusíte platiť nič navyše, sú zahrnuté v cene all inclusive pobytu. Vodné športy a biliard sú spoplatnené, do animačných programov sa môžete zapojiť bez poplatku. Ak hľadáte hotel, v ktorom sa dobre zabavia aj vaše deti, je Kirman Leodikya to správne miesto. Malí návštevníci sa môžu ošpliechať v detskom bazéne a vyblázniť sa na šmykľavkách alebo v detskom klube.

Stravovanie

Ultra all inclusive prebieha v hoteli Kirman Leodikya formou bufetu - od raňajok cez obedy až po večere, okrem toho neskoré raňajky a občerstvenie počas dňa. Smäd zaženú miestne alkoholické i nealkoholické nápoje.