Open navigation

Hotel Sandy Beach
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Chcete na dovolenku na juh Turecka, ale kolosálne, mnohoposchodové hotely vás nelákajú? V takom prípade si vyberte Sandy Beach, útulný hotel zložený z niekoľkých menších budov rozmiestnených v krásnej záhrade.

ŽIADNe VEĽKé GESTá

Výzdoba hotela je príjemne decentná a triezva na pohľad. Pre toho, komu okázalá prezdobenosť hotelových monumentov nič nehovorí, je to rozhodne správna voľba.

Štvorhviezdičkový hotel Sandy Beach sa nachádza v pokojnej časti obľúbeného letoviska Side. Centrum Side je vzdialené necelé 2 km, pešia prechádzka teda nepredstavuje problém, najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie a bary miniete už po prejdení niekoľkých stoviek metrov. Mesto Antalya s medzinárodným letiskom je vzdialené asi 70 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Šesť blokov hotela Sandy Beach je situovaných v krásnej rozľahlej záhrade. K pohodliu hostí prispieva recepcia s nepretržitou prevádzkou, lobby s wi-fi pripojením zdarma, hlavná reštaurácia, bar v hoteli a pri bazéne a spoločenská miestnosť s televíziou. Neodmysliteľnou súčasťou vybavenia sú vodné plochy, ku ktorým patrí vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou a záhradou a ďalší bazén s dvoma šmýkačkami. V hoteli nájdete aj kaderníctvo, masážny salón, trezor a práčovňu, ktoré patria ku spoplatneným službám. Priplatiť si musíte aj za použitie internetu a za vodné športy.

Izby

V príjemne zariadených izbách vás osvieži buď klimatizácia, alebo čerstvý vzduch na vlastnom balkóne. V ich vybavení nájdete súkromnú kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC a fénom, telefón, satelitnú televíziu, minibar a bezpečnostnú schránku, do ktorej so môžete uložiť cenné veci za poplatok cca 1,5 EUR / deň. Ak s vami cestuje aj váš potomok, požiadajte obsluhu hotela o detskú postieľku (zadarmo).

Pláž

K hotelu Sandy Beach patrí vlastná piesčitá pláž s barovým servisom, sprchami a WC. Od hotelového areálu ju oddeľuje promenáda. Súčasťou plážového servisu je poskytovanie lehátok, slnečníkov a osušiek zdarma. Ak požiadate o výmenu osušky za čistú, zaplatíte poplatok vo výške pol eura.

Aktivity

Niektorým aktivitám sa v hoteli Sandy Beach môžete venovať zadarmo, za iné si budete musieť priplatiť. K tým plateným patria masáže, sauna a návšteva kúpeľného centra, zadarmo si zahráte s blízkymi basketbal, plážový volejbal, stolný tenis alebo šípky, osamote si zacvičíte vo fitness centre. Deti sa vyhrajú v miniklube a na detskom ihrisku, dospelí sa odreagujú počas denných aj večerných animačných programov.

Stravovanie

O vaše stravovanie v hoteli je postarané formou all inclusive, zahŕňajúcou hlavné jedlá (raňajky, obedy a večere), ďalej turecú desiatu, popoludňajšiu kávu a zákusok a nočnú polievku. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby sú podávané v bare a reštaurácii od 10:00 do 24:00. Za príplatok si spestríte chute napríklad zmrzlinou čerstvým džúsom alebo importovanými nápojmi.