Open navigation

Hotel Ela Quality
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Baví vás počas dovolenky nakupovať a obohatiť si šatník o nové kúsky? V luxusnom butiku hotela Ela Quality si vyberiete z desiatok kvalitných odevov podľa vášho štýlu.

NÁKUPY AKO V paríži

Nadpriemernú kvalitu má tiež tunajšia kuchyňa. Hostia milujú nielen polnočné pokrmy a popoludňajšiu zmrzlinu, ale aj nedeľný brunch. Detské menu pre malých hostí je taktiež vítaným bonusom.

Luxusný hotelový komplex Ela Quality sa nachádza v krásnom prostredí pokojného letoviska Belek. Najbližšie obchodíky, reštaurácie a bary sa nachádzajú v centre Beleku, asi 2 km od hotela. Medzinárodné letisko Antalya leží iba 25 km smerom na západ, takže naň dorazíte už za niekoľko desiatok minút.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V priestrannom areáli s rozľahlou záhradou sa o požiadavky hostí stará vstupná hala s recepciou a zmenárňou, niekoľko reštaurácií a barov, obchody, diskotéka, kaderníctvo a minimarket. Ak dávate pred morskou vodou prednosť tej sladkej, osviežite sa počas svojho pobytu vo vnútornom bazéne a v niektorom z vonkajších bazénov. Deti sa môžu vyšantiť pod vašim dohľadom v bazéne určenom práve pre nich. Lehátka a slnečníky nachádzajúce sa na brehoch jednotlivých bazénov sú hotelovým hosťom k dispozícii zdarma. Ak budete chcieť využiť internetový kútik, pripravte si drobné navyše, poplatok sa požaduje aj za využitie trezoru na izbe.

Izby

Štandardné klimatizované izby s útulným zariadením majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, LCD televízor so satelitným prijímačom, telefón, trezor, minibar, sušič vlasov, balkón a kútik na sedenie. Ak idete na dovolenku s malým dieťaťom, detskú postieľku preň dostanete na požiadanie zdarma. V ponuke hotela sú aj superior izby, v ktorých sa môžu ubytovať dve až tri osoby. Superior izby disponujú okrem štandardného vybavenia tiež vlastnou vírivkou a ponúkajú výhľad na more. Pre väčšiu rodinu sú vhodné rodinné duplex izby.

Pláž

K hotelu Ela Quality patrí súkromná piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážovým barom, sprchami a WC. Plážový servis zahŕňa lehátka, osušky a slnečníky, zvedavosť hostí vzbudí malebné drevené mólo, lákajúce sadnúť si a sledovať pokojnú hladinu mora.

Aktivity

Hotel pre svojich hostí vymýšľa animačné programy, pri ktorých sa skvele zabavia. V rámci all inclusive balíčka si môžete spestriť voľný čas aj najrôznejšími športovými aktivitami – ponuka zahŕňa šípky, plážový volejbal, biliard, basketbal, tenis, stolný tenis, fitness či minigolf. Zdarma je aj návšteva hotelovej sauny. Peniaze si pripravte, ak si budete chcieť zahrať elektronické hry, golf, futbal alebo tenis s osvetlením, rovnako ak si chcete dopriať služby spa centra a tunajších skúsených masérov. Spoplatnené sú aj vodné športy. Pre deti je v areáli hotela Ela Quality vybudované detské ihrisko a funguje tu miniklub. Deti i dospelí sa dosýta vybláznia v dych vyrážajúcom aquaparku so šmýkačkami.

Stravovanie

K all inclusive servisu v hoteli Ela Qaulity patria raňajky, neskoré raňajky, nedeľný brunch, obed a večera, to všetko formou bohatého bufetu. Keby ste dostali hlad počas dňa, môžete si dopriať malé občerstvenie, v noci k tomu istému účelu slúži polnočné jedlo. Malým aj veľkým sa budú zbiehať slinky na osviežujúcu popoludňajšiu zmrzlinu. Raz za pobyt môžete zadarmo navštíviť vami vybranú reštauráciu a la carte, kde vám naservírujú špecality podľa vášho gusta. Samozrejmosťou je tiež detské menu pre malých stravníkov.