Open navigation

Hotel Eftalia Splash
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Eftalia Splash ponúka všetko na jednom mieste - kúpele, obchody, bary, diskotéku a hlavne nádherný súkromný aquapark. Milovníkov kávy, najmä tej pravej tureckej, poteší útulná kaviareň priamo v areáli hotela.

S Vôňou TURECKEJ KÁVY

Patríte k náročným hosťom, ktorých hocičo neuspokojí? Ak sa rozhodnete pre hotel Eftalia Splash, určite neodídete sklamaní.

Päťhviezdičkový hotelový komplex Eftalia Splash leží na východnom pobreží Tureckej riviéry, približne 5 km od mestečka Konakli. Do preslávenej Alanye je to od hotela 18 km, medzinárodné letisko Antalya sa nachádza asi 100 km smerom na západ.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli funguje vstupná hala s recepciou s nepretržitou prevádzkou, jedna hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, pattiséria, kaviareň a niekoľko barov. V okolí hotelovej budovy nájdete viacero vonkajších bazénov, dva vnútorné vyhrievané bazény, bazén s toboganmi a šmýkačkami a detský bazén. Náročným klientom zaimponujú služby hotelového SPA centra, masáže, sauna, turecké kúpele, parné kúpele, jacuzzi, salón krásy, kaderníctvo, kozmetický salón, salón pre manikúru a pedikúru a fitness centrum. Športoví nadšenci sa iste nechajú nalákať na tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, biliard, šípky, aerobik, vodnú gymnastiku a ďalšie vodné športy, vrátane tých motorizovaných.

Hotel organizuje denné aj večerné animácie, či už zábavného, alebo poučného charakteru. Večery môžete stráviť na diskotéke, cez deň si zájsť nakúpiť suveníry alebo potraviny do minimarketu, posedieť v počítačovej kaviarni či zahrať si niečo v herni. Aby bolo o vás v hoteli stopercentne postarané, funguje v Eftalia Splah tiež čistiareň, lekárska ordinácia, nákupné centrum, parkovisko a požičovňa motorových vozidiel.

Izby

Jednoduché izby s drevenými interiérmi a s balkónmi sú vybavené satelitnou televíziou, telefónom, klimatizáciou a minibarom. Za poplatok sa dá využiť trezor priamo na izbe, vhodný na uchovávanie dokladov a cenností počas pobytu. Súčasťou elegantnej kúpeľne je priestranná vaňa a toaleta, k základnému vybaveniu patrí aj fén, čo ocenia najmä dámy.

Pláž

Nádherná piesčito-štrková pláž je situovaná zhruba 400 metrov od hotela. Rovnako ako pri bazéne nájdete aj na pláži matrace a slnečníky zdarma, zapožičanie osušiek vás bude stáť drobný poplatok.

Aktivity

Ak sa nechcete počas dovolenky v Turecku venovať len pasívnemu odpočinku, určite uvítate pestré množstvo aktivít, ktoré svojim hosťom ponúka hotel Eftalia Splash. Sauna, spa centrum, masáže, turecké kúpele, parné kúpele, jacuzzi, salón krásy, kaderníctvo, kozmetický salón, manikúra, pedikúra - to všetko si môžete dopriať v tomto krásnom hoteli. Navyše môžete počas celého pobytu využívať tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal a na basketbal, zapožičajú vám aj vybavenie na biliard, šípky a motorové aj nemotorové vodné športy.

V hoteli funguje dobre vybavené fitness centrum pre tých, ktorí nechcú počas dovolenky stratiť kondíciu. Zamestnanci organizujú pre hotelových hostí denné aj večerné animácie, v prípade, že si chcete prázdninový program vymyslieť sami, môžete si zájsť do herne, videomiestnosti alebo na diskotéku. Vaše deti sa medzitým zabavia v miniklube (4-12 rokov), v junior klube (13-16 rokov), pri denných a večerných animáciách alebo v detskom bazéne a na ihrisku. K spoplatneným službám patrí spa a wellness centrum, vírivka, internet, playstation, pravidelná výmena osušiek a využitie trezoru.

Stravovanie

V hoteli Eftalia Splash o vás bude počas dovolenky postarané formou vynikajúceho all inclusive servisu. Ten tvoria nielen raňajky, obedy a večere formou bufetu, ale aj ľahké občerstvenie v priebehu dňa, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje, alkoholické nápoje vo fľašiach, importované nápoje alebo čerstvé ovocné šťavy za poplatok.