Open navigation

Hotel Limak Atlantis
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak vás oslovujú moderné a zaujímavo architektonicky riešené areály, hotel Limak Atlantis naplní vaše predstavy. Medzi klasickými hotelovými komplexmi je tento vodný raj skutočným zjavením.

VODNÉ KRÁĽOVSTVO Tureckej riviéry

Na svoje si tu prídu aj milovníci dobrého jedla. V piatich reštauráciách sa podávajú delikatesy z talianskej, japonskej, tureckej a mexickej kuchyne a tiež vybrané rybie špeciality.

Obľúbený hotel Limak Atlantis sa nachádza len kilometer od mestečka Bogazkent v oblasti Serik (letovisko Belek), v západnej časti Tureckej riviéry. Ak nechcete za svojím ubytovaním cestovať zbytočne dlho, budete nadšení, pretože medzinárodné letisko Antalya, na ktorom pristáva väčšina zahraničných letov, je od hotela vzdialené len 35 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V krásnom hoteli vo vyhľadávanej odpočinkovej destinácii sa o hostí stará 24-hodinovú recepcia. Vítanou výhodou je s možnosť pripojenia k wi-fi zdarma v hotelovej lobby. Stravovanie klientov zabezpečuje jedna hlavná reštaurácia a 5 reštaurácií a la carte (na výber talianska, turecká, mexická, rybia alebo japonská). Popíjať lahodné koktejly môžete vo vnútornom hotelovom bare, v bare pri bazéne alebo v tom na pláži. K osvieženiu a vodným hrám láka vonkajší bazén a detský bazén so šmykľavkami, na brehu sú pre pohodlnejší odpočinok umiestnené lehátka a slnečníky zdarma.

Pre väčšie skupiny je iste pohodlnejšie schádzať sa v spoločenskej miestnosti s televíziou alebo využívať plne vybavené konferenčné priestory. Pracovať aj počas dovolenky je v hoteli Limak Atlantis možné vďaka internetovej kaviarni, ktorá je spoplatnená. Nádhernú záhradu, amfiteáter, zmenáreň a obchody môžu využívať všetci, práčovňa, kaderníctvo a lekárska ordinácia je tu pre tých, ktorí si za špičkový servis neváhajú priplatiť.

Izby

Útulné izby hotela Limak Atlantis sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňou, toaletou a fénom), centrálnou klimatizáciou, telefónom, satelitnou televíziou, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou. Spomínané zariadenie môžete využívať bez ďalších poplatkov.

Pláž

Súkromná piesčitá pláž určená pre návštevníkov leží priamo pri hoteli. Slnečníky a lehátka na nej sú hotelovým hosťom k dispozícii bez poplatku, a zdarma vás vyjde aj návšteva baru, v ktorom si môžete nechať namiešať lahodné alkoholické i nealkoholické drinky.

Aktivity

Ak patríte medzi zapálených športovcov a nechcete celú dovolenku preležať na pláži, potom vás určite poteší možnosť zahrať si v hoteli Limak Atlantis podľa výberu napríklad tenis, stolný tenis, volejbal, basketbal, šípky alebo boccia. Ak nevydržíte ani týždeň bez posilňovania, pre vás je určené tunajšie fitness centrum. Po námahe potom doprajte telu zaslúžený relax v skvelých tureckých kúpeľoch.

Zamestnanci hotela Limak Atlantis organizujú pre svojich hostí originálne animačné programy, vďaka ktorým sa hostia nebudú nudiť ani chvíľu. Za poplatok si môžete požičať tenisové vybavenie, zaplatíte súkromné ​​lekcie tenisu, prenajať futbalové ihrisko, dráhu na bowling alebo stôl na biliard. K spoplatneným službám patria tiež masáže, návštevy spa a wellness a vodné motorové športy. Deti sa zabavia v miniklube, na ihrisku, v detskom bazéne alebo pri animačných programoch určených práve pre nich.

Stravovanie

All inclusive stravovanie, ktoré je súčasťou pobytu v hoteli Limak Atlantis, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, ľahké občerstvenie počas dňa a polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické aj nealkoholické nápoje vám pripravia tunajší barmani podľa otváracej doby jednotlivých barov a reštaurácií. Lobby bar funguje nepretržite 24 hodín denne, ostatné štyri bary môžete navštevovať spravidla od desiatej až do neskorého večera. Importované a balené nápoje, čerstvé džúsy a balenú zmrzlinu dostanete za poplatok.