Open navigation

Hotel Eftalia Village
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Bohatý all inclusive servis po celý deň, vrátane osviežujúcej zmrzliny, lahodnej kávy a sladkých zákuskov si môžete dopriať v špičkovom hoteli Eftalia Village.

KAŽDODENNE Lahodné zmrzliny

Izby hotela sú priestranné, vzdušné a pôsobia útulným, rodinným dojmom. Pobyt vám spríjemní minibar, balkón a satelitná televízia.

Hotel Eftalia Village sa nachádza približne 18 km od mesta Alanya, v oblasti Turkler. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené asi 100 km od hotela, zatiaľ čo na krásnu pláž sa dostanete už po niekoľkých desiatkach metrov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli funguje recepcia s nepretržitou prevádzkou, kde vám ochotný personál pomôže vyriešiť všetky problémy a žiadosti. Lobby poskytuje možnosť pripojiť sa na internet za poplatok, areál hotela ďalej vypĺňa hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie a la carte (jedna talianska a jedna turecká), niekoľko barov priamo v hoteli, ďalej jeden bar pri bazéne a jeden na pláži. Vodné plochy k zábave a osvieženiu nájdete v podobe vonkajších bazénov, vnútorného bazéna, a detského bazéna, deti sa potešia aj pestrofarebným šmýkačkám. Leňošiť pri bazénoch i na pláži sa dá komfortne na ležadlách v tieni slnečníkov.

Počas svojej návštevy môžete využívať spoločenskú miestnosť s televíziou a konferenčné priestory - najmä, ak cestujete na juh Turecka služobne. V hoteli mysleli aj na to, že budete chcieť využiť zmenáreň, a za poplatok internetovú kaviareň, kaderníctvo, práčovňu alebo lekárske služby. Ako suvenír z Turecka si môžete odniesť drobnosti, ktoré nakúpite v tunajších obchodoch, alebo zážitky z poznávania tureckého pobrežia na prenajatom automobile.

Izby

Krásne izby hotela Eftalia Village nepostrádajú nič z toho, čo by mali izby päťhviezdičkového hotela mať - vlastné sociálne zariadenie v podobe kúpeľne s WC, klimatizáciu, satelitnú televíziu, telefón a minibar. Dámy iste ocenia, že si sem nemusia voziť vlastný fén - jeden už majú k dispozícii priamo na izbe. Ak sa rozhodnete priplatiť si. získate možnosť využívať súkromný trezor na úschovu cenných vecí. Ku každej izbe sa pripája malý balkón, na ktorom si vychutnáte čerstvý morský vánok.

Pláž

Príjemná piesčito-kamenistá pláž leží iba 100 metrov od hotela. Lehátka, slnečníky a matrace, ktoré tu nájdete, môžete ako hostia hotela využívať úplne zadarmo, rovnako ako plážové osušky.

Aktivity

Medzi aktivitami, ktorým sa počas svojej dovolenky v Eftalia Village môžete venovať, je asi najobľúbenejší tenis, stolný tenis, fitness, aerobic, plážový volejbal, basketbal a šípky, ale užijete si aj menej tradičnú zábavu v podobe lukostreľby. Náležitého odpočinku sa dočkáte v saune, tureckých kúpeľoch či parných kúpeľoch. Zapojiť sa môžete aj do zaujímavých animačných programov chystaných hotelom.

Za poplatok si zaistíte večerné osvetlenie tenisových kurtov a tenisové vybavenie, prenájom stola na biliard, zapožičanie playstation, masáže, peeling, spa a wellness alebo vodné športy na pláži. Aktivity, ktoré zaujmú najmladších členov rodiny, poskytuje mini klub, detský bazén, šmykľavky, ihrisko a špeciálne animačné programy.

Stravovanie

Pobyt v hoteli Eftalia Village zahŕňa all inclusive stravovanie počas celej dovolenky. Užijete si tu chutné raňajky, obedy a večere formou bufetu, medzi hlavnými jedlami malé občerstvenie a lahodnú zmrzlinu. Smäd vám uhasia alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby, ktoré ponúkajú všetky miestne bary.