Open navigation

Hotel Delphin Palace
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak si potrpíte na luxus a monumentálny štýl, budete v hoteli Delphin Palace maximálne spokojní. Pýchou hotela je 7 a la carte reštaurácií a vnútorné aj vonkajšie bazény pre deti i dospelých.

LUXUSNÁ monumentalitA na TureckEJ riviére

Chcete si na svojej dovolenke užívať all inclusive alebo ultra all inclusive služby, a to plných 24 hodín denne? Nie je problém.

Unikátny hotel Delphin Palace nájdete v obľúbenej oblasti Lara v blízkosti juhotureckého mesta Antalya, presne 15 km od mestského centra. Rovnaká je aj vzdialenosť na medzinárodné letisko, z ktorého sa do areálu hotela dostanete v priebehu niekoľkých minút.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Delphin Palace je luxusne vybavený hotel, ktorý nezaskočí návšteva ani tých najnáročnejších klientov. S prianiami a požiadavkami sa hostia môžu 24 hodín denne obracať na recepciu. V lobby sa návštevníci zadarmo pripoja k wi-fi signálu a vybavia si tak neodkladné záležitosti. K ďalšiemu vybaveniu hotela Delphin Palace patrí bar v hoteli, bar pri bazéne, bar na pláži, 2 vonkajšie bazény, vnútorný bazén, vnútorný a vonkajší detský bazén, šmýkačky, z ktorých budú mať radosť hlavne deti, a lehátka so slnečníkmi zdarma. Využiť môžete tiež spoločenskú miestnosť s TV a plne vybavené konferenčné priestory, ktoré sú ako stvorené na organizovanie obchodných stretnutí a medzinárodných meetingov.

Hostia sa v rámci all inclusive stravujú v hlavnej reštaurácii, tí zvedavejší môžu ale kedykoľvek využiť aj služby jednej zo siedmich a la carte reštaurácií. Výber je neskutočne rozmanitý - ochutnáte jedlá tureckej, talianskej, čínskej, mexickej aj stredomorskej kuchyne, nechýbajú ryby či sushi. Za poplatok si zabezpečíte nadštandardné služby, ako je práčovňa, kaderník, prenájom automobilu alebo lekárska služba. V pohodlí hotela vybavíte aj nákupy, peniaze si môžete vymeniť v tunajšej zmenárni.

Izby

Priestranné a útulné izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, kúpeľňou, fénom, centrálnou klimatizáciou, satelitnou televíziou a telefónom. K ďalšiemu vybaveniu patrí minibar, v ktorom nájdete nealkoholické nápoje a pivo, rovnako ako trezor pre ukladanie osobných dokladov a cenností. Na každej izbe sa samozrejme pripojíte k wi-fi signálu. Súčasťou jednotlivých izieb je vždy aj balkón alebo terasa, za príplatok môžete dostať izbu s čiastočným alebo priamym výhľadom na more.

Pláž

Priamo pred hotelom Delphin Palace sa rozlieha nádherná piesčitá pláž, na ktorej si užijete krásne chvíle oddychovej dovolenky. Slnečníky a lehátka slúžia hotelovým hosťom zdarma, rovnako ako plážový bar. Osušky na pláž vám požičajú za vratnú zálohu.

Aktivity

Ak okrem odpočinku, ležania na pláži a gastronomických hodov dostanete chuť trocha sa rozhýbať a súčasne holdujete tenisu a vodným športom, nebudete tu sklamaní ani najmenej. Tenisové kurty sú vybavené umelým osvetlením, môžete tak vyčkať do večera, kým prejde najväčšie teplo, a zahrať si až za príjemných vlažných teplôt. Tenisové vybavenie vám v hoteli ochotne požičajú, rovnako ako potreby na stolný tenis, plážový volejbal alebo šípky. K ďalším športom, ktorým sa tu návštevníci venujú, patrí fitness, aerobic, vodné polo alebo napríklad vodná gymnastika.

Po telesnej záťaži doprajte svojej telesnej schránke oddych v saune, parných kúpeľoch alebo obľúbených tureckých kúpeľoch. Hotelový personál pre svojich hostí organizuje chytľavé animačné programy, ktoré vás dobre pobavia a vypustíte pri nich z hlavy starosti všedných dní. Ďalších aktivít sa môžete zúčastniť za drobný poplatok - napríklad tenisových lekcií, bowlingu a biliardu, možné je aj vyskúšať masáž, spa a wellness procedúry či vodné motorové športy.

Stravovanie

Súčasťou dovolenky v Delphin Palace je ultra all inclusive servis - raňajky, obedy, večere, neskoré raňajky a malé občerstvenia počas dňa, nechýba polnočné občerstvenie a mnohoraké turecké špeciality, aké ste ešte nevideli. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje získate podľa otváracej doby jednotlivých barov a reštaurácií, časť importovaných nápojov a balené nápoje kúpite za poplatok. V hoteli funguje aj kaviareň, lobby bar a ďalšie bary pri bazéne a na diskotéke.