Open navigation

Hotel Papillon Ayscha
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pappilon Ayscha je vskutku krásny a predovšetkým skvele vybavený hotel. Odmietate sa tlačiť s ostatnými návštevníkmi v jednom bazéne a pri jednom bare? Tu máte k dispozícii hneď 5 bazénov, 5 reštaurácií a 6 barov.

PÄŤ REŠTAURÁCIÍ a ŠESŤ barov

Nielen, že je v hoteli dostatočné množstvo reštaurácií a barov, ďalej tu nájdete aj snack bar, diétny bufet, kaviareň a diskotéku. O občerstvenie neostanete ukrátení ani pred polnocou a popoludní si energiu doplníte šálkou kávy či čaju a zákuskami alebo zmrzlinou.

Špičkový komplex z radu luxusnej hotelovej siete Papillon Hotels sa nachádza hneď vedľa sesterského hotela Papillon Zeugma v blízkosti mesta Belek na južnom pobreží Turecka. Nádhernú pláž nájdete hneď vedľa hotela, nákupné možnosti skrýva už samotný areál. Vzdialenosť do centra mesta je zhruba 4 km a na letisko 35 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel je pripravený predovšetkým na návštevy rodín s deťmi, bez problémov ale uspokojí aj nároky ostatných skupín klientov. Zaujíma vás, čo všetko tu nájdete? Jako prvú uvidíte priestrannú vstupnú halu s recepciou, ďalej hlavnú reštauráciu, 5 reštaurácií a la carte s obsluhou (taliansku, mexickú, tureckú, rybiu a orientálnu), k tomu všetkému 6 barov, snack bar, kaviareň a diskotéku. V hoteli má tiež svoje miesto minimarket, obchodná arkáda, kaderníctvo a niekoľko konferenčných miestností. K internetu sa zadarmo pripojíte na recepcii.

Vo vonkajších priestoroch hotela nájdete 5 bazénov (lehátka a slnečníky pri nich sú zadarmo), krytý vyhrievaný bazén (otvorený len mimo hlavnej sezóny), detský bazén a šmykľavky. Špinavé oblečenie vám za poplatok dajú do poriadku v práčovni, o deti sa vám postarajú v miniklube (4 - 12 rokov) alebo v junior klube (13 - 16 rokov), ktorý funguje vždy počas hlavnej sezóny (júl a august).

Izby

Štandardný typ izby v hlavnej budove poskytuje centrálne ovládateľnú klimatizáciu, telefón, LCD TV so satelitným prijímačom, trezor, minibar (nealkoholické nápoje a pivo zadarmo) a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňu, sušič vlasov, WC). Pozornosťou k tomu je pohodlný župan a papuče a neoceniteľným bonusom pripojenie k wi-fi zadarmo. Z izby je prístupný malý balkón. Ak trváte na izbe s výhľadom na more, budete si musieť priplatiť, ale pohľad na priezračné vody Stredozemného mora sa za to určite vyplatí.

Pláž

Pláž patriaca k hotelu Pappilon Ayscha je piesčitá a vybavená ležadlami, slnečníkmi a osuškami, ktoré hotel poskytuje svojim klientom zdarma. Peniaze si nemusíte brať, ani ak si chcete niečo dať v plážovom bare - teda za predpokladu, že máte v rámci svojej dovolenky zaplatené all inclusive.

Aktivity

Vy aj vaše deti sa skvele pobavíte pri denných aj večerných animačných programoch. Ak si radšej organizujete program na vlastnú päsť a nenachádzate potešenie v masových akciách, môžete sa rozhodnúť napríklad pre tenis, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, fitness, saunu alebo vírivku. Neopakovateľnú zábavu poskytuje aj streľba z ručnice, boccia, vodná gymnastika a vodné pólo, lukostreľba, plavba na kanoe či šlapadlách alebo napríklad šípky.

Niektoré športové a zábavné aktivity sú spoplatnené, napríklad biliard, požičovňa áut, prenájom futbalového ihriska, videohry, bowling, masáže, salón krásy, SPA centrum a vodné športy na pláži.

Stravovanie

All inclusive stravovanie v hoteli Pappilon Ayscha zahŕňa každodenné raňajky, obedy a večere formou bufetu. K all inclusive dovolenke patria tiež neskoré raňajky, diétny bufet a pre maškrtné jazýčky poobedňajšia zmrzlina, káva, čaj a zákusok. Večne hladní si môžu dopriať aj polnočný snack. Pre všetkých sú po celý deň v tunajších baroch k dispozícii všetky miestne a vybrané importované alkoholické aj nealkoholické nápoje.