Open navigation

Hotel Kirman Arycanda
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Lahodné pokrmy, ktoré pripravujú v hoteli Kirman Arycanda skúsení gastronomickí majstri, rozhodne potešia vaše chuťové bunky. Ochutnáte tu špeciality z tureckej, mexickej, ázijskej i stredomorskej kuchyne.

ŠPECIALITY Z CELÉHO SVETA

Radi sa obklopujete prírodnými tónmi a geometrickými vzormi? Potom vás pobyt v tunajších izbách uchváti na sto percent.

Ďalší z hotelov reťazca Kirman - Kirman Arycanda - sa týči v bezprostrednej blízkosti krásnej piesčito-kamienkovej pláže v oblasti Okurcalar. Centrum mesta Alanya nájdete necelých 30 kilometrov od hotela, rovnako ako ďalšie známe historické mesto - Side.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel tvorí priestranná päťposchodová budova s ​​takmer štyrmi stovkami izieb. Súčasťou hotela je recepcia, jedna hlavná reštaurácia a 4 reštaurácie a la carte (turecká, mexická, ázijská a orientovaná na stredomorské špeciality). V prípade nevoľnosti alebo drobného zranenia vyhľadajte tunajšieho lekára, ktorý vás ošetrí za drobný poplatok. V prípade, že si budete chcieť urobiť radosť nákupom, nemusíte vóbec opustiť brány hotela – priamo tu nájdete aj obchodnú arkádu. Vodných plôch je v areáli hotela tiež dosť, nachádza sa tu vnútorný a vonkajší bazén a bazén s umelým premostením. Pri každom bazéne i na pláži nechýbajú ležadlá, slnečníky a osušky.

Izby

Štýlové izby hotela Kirman Arycanda disponujú kúpeľňou s WC a vlastným fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, satelitnou televíziou a telefónom. K spoplatneným službám patrí trezor a minibar, v ktorom sa zásoby dopĺňajú pred vašim príchodom. K izbe sa pripája vždy aj balkón, na ktorom si môžete užívať krásne chvíľky nerušeného oddychu.

Pláž

Na súkromnú pláž sa dostanete cez udržiavanú hotelovú záhradu. Piesčitá pláž s drobnými kamienkami je vybavená ležadlami a slnečníkmi, za ktoré platiť nemusíte - sú pre hotelových hostí k dispozícii zdarma.

Aktivity

Ak máte radi vodné športy a starostlivosť v tureckých kúpeľoch, v hoteli Kirman Arycanda sa budete cítiť ako v raji. Tenisové kurty môžete navštíviť zdarma, za rakety a osvetlenie si priplatíte. Zadarmo máte tiež vstup do tureckých kúpeľov, návštevu fitness, stolný tenis a vybrané nemotorové vodné športy. Motorizované vodné športy a windsurfing sú spoplatnené, rovnako ako sauna, masáže, biliard a bowling, pri ktorom sa pobaví celá rodina.

Ak plánujete dovolenku s deťmi, určite vás poteší, že v hoteli Kirman Arycanda sa im budú venovať skúsení animátori a opatrovatelia. V hlavnej sezóne si dokonca deti v špeciálnom detskom bufete pochutnajú na jedlách vhodných pre ich vývoj aj chuťové poháriky. Za zábavou tu môžu malí návštevníci vyraziť na detské ihrisko a šmykľavky, do detského bazéna, ďalej do miniklubu alebo na minidisko.

Stravovanie

Stravovanie v hoteli Kirman Arycanda prebieha formou ultra all inclusive. Každý deň si tak užijete chutné raňajky, obed a večeru, k tomu malé občerstvenie počas dňa. K popoludňajšiemu menu patrí káva so zákuskom a zmrzlina, raz za dobu pobytu môžete po predchádzajúcej rezervácii navštíviť reštauráciu a la carte. V neskorej dennej dobe sa občerstvíte polnočným snackom, až do dvoch hodín ráno máte možnosť objednávať si rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby a vybrané medzinárodné nápoje.