Open navigation

Hotel Galeri
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Galeri usporadúva zábavné večery s tureckou živou hudbou, ktorá vás perfektne naladí na dovolenkový rytmus. Spoznáte kultúru tureckého juhu a obklopí vás tá správna prázdninová atmosféra.

RODINNÁ DOVOLENKA v tureckom RYTMe

Hotel si obľúbili hlavne rodiny s deťmi, pre ktoré je tu bazén s troma tobogánmi, miniklub a detský kútik. Ak sa radi vyhrievate v saune alebo v tureckých kúpeľoch, budete tu zaručene spokojní.

Príjemný hotel Galeri v blízkosti súkromnej pláže v letovisku Okurcalar sa nachádza medzi mestami Side a Alanya. Tento hotel s obľubou vyhľadávajú predovšetkým rodiny s malými deťmi, ale dobre sa tu postarajú aj o starších hostí alebo návštevníkov s obmedzenou pohyblivosťou. Za najbližšími obchodmi, barmi a reštauráciami sa môžete vypraviť do mestečka Alara 1,5 km od hotela, na väčšie mesto Side natrafíte vo vzdialenosti cca 25 km. Letisko je od hotela vzdialené necelých 85 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel sa skladá z dvoch hlavných budov, v ktorých nájdete vstupnú halu s recepciou, vnútornú a vonkajšiu reštauráciu, 3 reštaurácie a la carte, lobby bar s wi-fi zdarma a snack bar. Vo vonkajších priestoroch nechýba bazénový bar a plážový bar, a aby sa rodičia nemuseli báť o bezpečnosť detí, hotelový bazén má oddelenú detskú časť. Ležadlá a slnečníky pri bazéne i na pláži sú k dispozícii zdarma, plážové uteráky poskytuje hotel za poplatok 1 €. Malí aj veľkí návštevníci sa zabavia v bazéne s 3 tobogánmi a vo vnútornom bazéne, špeciálne pre deti je určený miniklub a detský kútik.

Všetko, čo si hoteloví hostia potrebujú dokúpiť, nájdu v minimarkete, po suveníry zas môžu vyraziť do priľahlých uličiek a preskúmať tunajšie neopakovateľné trhy a obchodíky. Dovolenkové dni v hoteli návštevníkom vyplnia animačné programy a večery so živou hudbou, ktoré pre nich zamestnanci hotela organizujú každý deň. Pre odpočinok a aktívne vyžitie je v hoteli k dispozícii sauna, tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal a fitness, za poplatok sa ponúkajú masáže, kozmetické procedúry, turecké kúpele, kaderníctvo, vodné športy na pláži, kurzy potápania, biliard alebo vybavenie na tenis a minigolf.

Izby

V ponuke hotela sú promo- a štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, a nakoniec rodinné izby, rozšírené o prístelky formou poschodovej postele. V každej izbe samozrejme nájdete sociálne zariadenie (sprcha, wc a fén), o váš komfort sa postará satelitná televízia, telefón, individuálne nastaviteľná klimatizácia a minibar s pivom a nealko nápojmi dopĺňanými zdarma. V pohodlí izby sa pripojíte na wi-fi signál, prístupný v celom hoteli. Za poplatok máte možnosť využiť vlastný trezor na izbe, balkón s krásnym výhľadom je zahrnutý v cene.

Pláž

K hotelu Galeri patrí vlastné piesčito-štrková pláž s barom a sprchami, na ktorej môžete odpočívať, pozorovať okolitú prírodu alebo sa venovať vodným a plážovým športom. Lehátka a slnečníky sú pre hostí poskytované zdarma, vypožičanie osušky vás bude stáť zhruba 1 euro.

Aktivity

V hoteli Galeri neočakávajte ani chvíľku nudy. Zamestnanci hotela organizujú rôzne denné a večerné animačné programy pre veľkých i malých hostí, ktoré vás zábavnou formou aj niečo nové naučia. Skvelou príležitosťou trocha sa opáliť a pritom si zašportovať je plážový volejbal. Ak sa nechcete toľko vystavovať slnku, zvoľte si biliard, šípky, fitnes, saunu alebo stolný tenis. Zahrať si môžete aj klasický tenis.

Za poplatok sa vám rozširuje výber aktivít minimálne o desiatku ďalších - minigolf, masáže, tenis s osvetlením, elektronické hry, návšteva tureckých kúpeľov, vodné športy a mnoho ďalších. Ak si potrebujete odpočinúť od detí alebo si chcete užiť pokojné chvíľky vo dvojici či úplne osamote, zverte svoje ratolesti zamestnancom miniklubu, ktorí sa o ne dobre postarajú.

Stravovanie

V hoteli Galeri sa o stravovanie svojich hostí postarajú štýlom ultra all inclusive - raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, k tomu všetkému sa pridá popoludňajšia káva, čaj a zákusok, cez deň drobný snack, palacinky a wafle alebo napríklad lahodná zmrzlina. Nočné typy určite ocenia podávané polnočné občerstvenie. Ultra all inclusive korunuje neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických nápojov, nealkoholických nápojov a vybraných koktejlov.