Open navigation

Hotel Kirman Belazur
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

V blízkosti hotela Kirman Belazur sa nachádzajú početné reštaurácie, bary a obchody - za nákupmi a jedlom tak máte na skok a cestou sa určite nestratíte.

AQUAPARK PRE DETI I DOSPELÝCH

Ak sa dá niečo označiť za dominantu hotela, dozaista je to tunajší aquapark. Početné šmýkačky sú dlhé a všemožne poskrúcané a neodolajú im deti ani dospelí.

Štýlový päťhviezdičkový hotel Kirman Belazur leží v pokojnej lokalite, približne 8 km od centra Beleku. Spojenie do mestského centra je veľmi dobré, ale ak nechcete nikam chodiť, v bezprostrednej blízkosti hotela nachádza dostatok barov, obchodov a reštaurácií, ktoré môžete navštíviť. Cesta na letisko zaberie približne 45 minút.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Komplex hotela Kirman Belazur tvorí sedem štvorposchodových blokov, v ktorých spolu nájdete takmer 500 izieb. Hneď po príchode si môžete vydýchnuť v recepcii s lobby barom, po vybalení vecí vám určite padne vhod odpočinok a občerstvenie v hlavnej reštaurácii alebo v jednej z troch a la carte reštaurácií, ktorých menu pozostáva zo stredozemnej, tureckej a medzinárodnej kuchyne. Čerstvé nápoje vám pripravia ochotní čašníci hneď v niekoľkých hotelových baroch.

Ak nebudete chcieť opustiť areál hotela, ale napriek tomu by ste si radi zakúpili nejaké suveníry na pamiatku, vyberte sa prebádať obchodíky v súkromnej nákupnej arkáde. Okrem nej nájdete v hotelovom komplexe aj kaderníctvo a modernú konferenčnú miestnosť. Návštevníci citliví na príliš páliace slnko sa môžu osviežiť v krytom vnútornom bazéne, ale ak dávate prednosť odpočinku na čerstvom vzduchu, určite počas svojho pobytu využijete záhradný bazén, bazén so šmykľavkami a slnečnú terasu, kde vám pobyt spríjemnia lehátka, matrace a osušky zdarma.

Izby

V štandardných izbách hotela Kirman Belazur máte k dispozícii vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sušič vlasov) a takisto posedenie na vlastnom balkóne. Teplotu vo vnútri ováda centrálne riadená klimatizácia. K vybaveniu spríjemňujúcemu váš pobyt na izbe patrí satelitný televízor a minibar, ktorý je pravidelne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi. Na uloženie cenných predmetov slúži trezor (za príplatok).

Pláž

Na piesčitej pláži s kamienkami, ktorá leží hneď vedľa hotela, nájdete sprchu a plážový bar, kde si môžete dopriať ľahké osvieženie. Ležadlá, slnečníky, podložky a osušky sú pre hotelových hostí k dispozícii zdarma. Vstup do mora je pozvoľný, preto je priaznivý aj pre malé deti a starších návštevníkov.

Aktivity

Ku každej správnej dovolenke patrí ponuka aktivít pre spestrenie voľného času, ktorá je patrične rôznorodá a lákavá aj v hoteli Kirman Belazur. Po cestovaní či vodných radovánkach v rozľahlom aquaparku si môžete za poplatok dopriať masáže, návštevu kaderníctva, kozmetiky, manikúry alebo pedikúry, kde sa skrášlite a zregenerujete. Bez poplatkov je pre vás k dispozícii wi-fi pripojenie v lobby či internetový kútik, rovnako ako šmykľavky a hotelové bary.

Stravovanie

Hotel Kirman Belazur ponúka svojim hosťom all inclusive servis - raňajky, obedy a večere formou bufetu, navyše neskoré raňajky, popoludňajší snack a pre deti zmrzlinu v miniklube. Samozrejmosťou je popoludňajšia káva či čaj so zákuskom, rovnako ako nočný bufet, otvorený až do druhej nadránom. Rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby a vybrané medzinárodné nápoje dostanete zdarna od skorého dopoludnia až do neskorej noci.