Open navigation

Hotel Limak Lara
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

V hoteli Limak Lara ochutnáte pestrú zmes kuchýň z celého sveta - kľudne taliansku, mexickú, tureckú alebo japonskú. Druhé raňajky a polnočné občerstvenie sú pre gurmánov a stále hladných hostí tým správnym servisom.

BOHATÁ POTRAVA PRE TELO AJ MYSEĽ

Štýlové izby sú nielen priestranné, príjemne klimatizované a vybavené veľkou satelitnou televíziou, ale nájdete v nich aj minibar s nealkoholickými nápojmi a dobre vychladeným pivom.

Päťhviezdičkový hotel Limak Lara patrí k obľúbeným cieľom turistov, ktorí mieria na južné pobrežie Turecka. Hotel sa nachádza asi 25 km od centra mesta Antalya, v oblasti Lara. Medzinárodné letisko Antalya je od hotela vzdialené 13 km, takže po prílete sa za pár minút ocitnete v pohodlí hotela a nemusíte strácať čas cestovaním niekam ďaleko.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Pokiaľ ide o vybavenie, v hoteli Limak Lara vám rozhodne nič nebude chýbať. Na recepcii sú vám ochotní zamestnanci k dispozícii 24 hodín denne, v lobby sa vo chvíľach odpočinku môžete pripojiť na wi-fi a surfovať po internete. V hoteli nájdete tiež plne vybavené konferenčné priestory, amfiteáter, spoločenskú miestnosť s televíziou a diskotéku. Za poplatok máte možnosť využívať aj nadštandardné služby - internetovú kaviareň, práčovňu, kaderníka alebo odborné lekárske ošetrenie bez nutnosti opustiť areál hotela. Ak chcete priniesť svojim blízkym drobné suveníry z Turecka, nemusíte po nich nikde pátrať, zakúpite ich priamo v hoteli.

Okrem hlavnej reštaurácie, v ktorej sa budete stravovať v rámci all inclusive, patria k hotelu aj 4 a la carte reštaurácie - talianska, turecká, mexická a sushi. Okrem reštaurácií spadajú pod hotel tiež tri bary - jeden priamo v hoteli, ďalší pri bazéne a jeden na pláži. Vo vonkajšom bazéne sa vybláznia dospelí aj deti, ktoré neodolajú nespúšťať sa znova a znova po šmýkačkách. Bezpečne sa deti môžu kúpať v menšom bazéne určenom len pre ne. Mimo vody sa zabavia v miniklube, na ihrisku alebo pri animačných programoch, organizovaných hotelom.

Izby

Luxusné izby hotela Limak Lara sú zariadené presne tak, ako by izby päťhviezdičkového hotela zariadené byť mali - nájdete v nich vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňu, WC a fén), centrálnu klimatizáciu, satelitnú televíziu a telefón. Vítanou súčasťou je trezor, do ktorého si môžete odložiť peniaze či šperky, a minibar s nealkoholickými nápojmi a pivom. Z každej izby vystúpite na vlastný balkón alebo terasu. Maximálna obsadenosť štandardnej izby je buď 3 dospelí, alebo 2 dospelí a 2 deti. Na vyžiadanie dostanete aj rodinnú izbu pre 4/3 + 1.

Pláž

Piesčitá pláž obmývaná priezračným azúrovým morom leží priamo pri hoteli. Je vybavená slnečníkmi, ktoré vás ochránia pred ostrými slnečnými lúčmi, a ležadlami. Nemusíte tak ležať priamo na rozpálenom piesku, ale užijete si plážovú idylu jako sa patrí. Bar na pláži ponúka hotelovým hosťom zdarma nealkoholické nápoje na osvieženie, pivo a drobný snack.

Aktivity

Na dovolenke v hoteli Limak Lara sa rozhodne nebudete nudiť. Máte radi šport? Tu si ho užijete do sýtosti - tenis, stolný tenis, fitness, volejbal, šípky, boccia alebo napríklad squash, to všetko sú aktivity, ktorým sa tu môžete venovať úplne zadarmo. Po športovom výkone dajte svojmu unavenému telu šancu zregenerovať sa v saune alebo v tureckých kúpeľoch, kde budete v starostlivosti skúsených zamestnancov. Ak ste typ človeka, ktorý sa nezabaví sám, potom určite uvítate animačné programy, ktoré hotel organizuje. Účasť na nich je čisto dobrovoľná, takže je len na vás, či sa zúčastnite zábavy organizovanej hotelovým personálom, alebo radšej vyrazíte na nákupy do mesta či na obhliadku historických pamiatok.

Za drobný poplatok sa vám naskytne zábavy ešte viac – môžete si požičať tenisové vybavenie a zaplatiť trénera, zahrať bowling, biliard, alebo zájsť na masáž a do wellness. Množstvo adrenalínovej zábavy vám poskytnú vodné motorové športy. Ak si chcete užiť voľné chvíle bez vašich ratolestí, nechajte si ich postrážiť vyškoleným personálom a užite si animačné programy alebo inú zábavu podľa svojho výberu.

Stravovanie

V hoteli Limak Lara na vás čakajú priam gastronomické hody. V rámci all inclusice programu máte zabezpečené raňajky, obedy a večere formou bufetu, k tomu neskoré raňajky a malé občerstvenie v priebehu dňa. Samozrejmosťou je aj polnočné občerstvenie. V hoteli ochutnáte vyberané turecké špeciality, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v jednotlivých baroch podľa jednotlivých otváracích dôb. Deti budú určite nadšené z meobmedzeného množstva zmrzliny, ktorú si môžu dopriať, vy si zase pochutnáte na popoludňajšej káve a zákuskoch. Vybrané importované a fľaškové nápoje zoženiete za poplatok, rovnako ako čerstvé džúsy a balenú zmrzlinu.