Open navigation

Hotel Delphin Diva
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Delphin Diva je obľúbeným cieľom novomanželov a zamilovaných párov. Tunajšie romantické izby, skvelé jedlo a príjemné wellness procedúry si najlepšie vychutnáte vo dvojici.

ako stvorenÝ Pre medové týždne

Veľkou prednosťou hotela je jeho blízkosť k medzinárodnému letisku v Antalyi. Po prílete sa tak už po štvrťhodine môžete ocitnúť v jeho priestranných halách.

Štýlový komplex hotela Delphin Diva, obľúbený najmä u novomanželov na svadobnej ceste a u zamilovaných párov, leží na južnom pobreží Turecka. Približne 15 km je vzdialenosť hotela od centra obľúbeného letoviska Antalye v oblasti Lara, povestnej luxusnými hotelmi a skvelými službami. Medzinárodné letisko, na ktorom pristáva väčšina letov do tejto oblasti, je vzdialené asi 10 kilometrov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Ak budete mať počas svojho pobytu akýkoľvek problém alebo žiadosť, poojne sa obráťte na zamestnanca na recepcii, ktorá je v prevádzke nepretržite 24 hodín denne. V hlavnej budove nájdete lobby s wi-fi signálom, môžete sa tak zadarmo pripojiť na internet a vybaviť si potrebné pracovné i súkromné ​​záležitosti. Ak dávate prednosť počítaču s pevným pripojením, za poplatok môžete využiť služby internetovej kaviarne. Aby vám na cestách naozaj nič nechýbalo, nájdete v ponuke hotelových služieb (za poplatok) aj práčovňu, kaderníctvo alebo lekárske služby.

Ak sa budete chcieť venovať nakupovaniu, nemusíte ani opustiť areál hotela. Nákupné možnosti nájdete priamo v hoteli Delphin Diva, rovnako ako zmenáreň, kde si vymeníte potrebný obnos za tunajšiu menu. Pre návštevníkov, ktorí cestujú do Turecka pracovne či obchodne, sú v hoteli pripravené plne vybavené konferenčné priestory. Tí ostatní zase vyhľadajú spoločenskú miestnosť s televíziou, diskotéku alebo vonkajší bazén. Ak s anebudete vonku cítiť dobře, zamierte do vnútorného bazéna, deti budú nadšené vlastným bazénom so zábavnými šmýkačkami. Pri bazéne a v hoteli nájdete rozmiestnené bary, v ktorých môžete zahnať smäd lahodným nápojom. Hlad zaženiete v hlavnej reštaurácii alebo v jednej zo siedmich reštaurácií a la carte, k hotelu patrí turecká, japonská, talianska, čínska, rybia, mexická a francúzska.

Izby

Interiéry hotelových izeb sú ladené do krásnych pastelových odtieňov a zariadené tak, aby sa v nich každý cítil ako doma. V každej izbe nájdete vlastné sociálne zariadenie - kúpeľňu s toaletou, vybavenú fénom. Horúce letné dni spríjemní centrálne riadená klimatizácia aj satelitná televízia, na ktorej môžete sledovať najrôznejšie programy, od športových zápasov až po zahraničné telenovely. Využívať môžete tiež hotelový telefón, denne dopĺňaný minibar (nealko nápoje a pivo) a trezor, izby sú pokryté voľne prístupným wi-fi signálom. Ku každej izbe patrí balkón alebo terasa, za príplatok si môžete zaistiť priamy výhľad na more.

Pláž

Krásna piesčitá pláž sa nachádza hneď pri hoteli. Nemusíte tak chodiť nikam ďaleko, aby ste si užili odpočinok na vyhriatom zlatistom piesku. Slnečníky a lehátka poskytuje hotel svojim návštevníkom zdarma, rovnako ako plážové osušky, do ktorých sa môžete zabaliť. Na pobreží stojí aj bar, v ktorom si môžu hoteloví hostia zadarmo doplniť sily.

Aktivity

Ak je aktívna dovolenka to, čo hľadáte, v hoteli Delphin Diva sa jej zaručene dočkáte. Môžete sa tu venovať celej škále najrôznejších športov. K tým najobľúbenejším patrí tenis, stolný tenis, aerobic, vodné pólo alebo plážový volejbal. Fitness centrum je to pravé miesto pre milovníkov posilňovania, pre tých, ktorí preferujú menej náročný pohyb, sú k dispozícii šípky. K ďalším aktivitám, ktoré vám vyplnia čas priamo v hoteli, patrí napríklad vodná gymnastika, návšteva tureckých alebo parných kúpeľov a animačné programy podľa ponuky hotela.

Ak sa chcete naozaj dobre pobaviť a oddýchnuť si a nevadí vám vynaložiť peniaze navyše, zaplaťte si tenisové lekcie alebo si požičajte vybavenie na vodné motorové športy. Za poplatok si zahráte aj biliard alebo bowling a nakoniec sa zrelaxujete pri masážach a wellness procedúrach v spa centre. Vaši potomkovia zase určite ocenia, že si sem nemusia nosiť vlastné hry, ale môžu si požičať playstation priamo v hoteli. Tí najmenší sa dobre pobavia v tunajšom miniklube.

Stravovanie

Súčasťou pobytového balíčka je ultra all inclusive - raňajky, obed, večera, neskoré raňajky, malé občerstvenie počas dňa, polnočné občerstvenie a turecké špeciality. Miestne alkoholické aj nealkoholické nápoje si môžete dopriať v jednotlivých baroch a reštauráciách podľa ich otváracej doby. Popoludní sa podáva káva a zákusky, pred polnocou zaženiete prípadný hlad nočným jedlom. Lobby bar funguje 24 hodín denne. Za niektoré zahraničné nápoje a fľaškové nápoje si budete musieť priplatiť, ostatné tekutiny ale máte zdarma.