Open navigation

Hotel Limak Arcadia
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Patríte ku gurmánom, ktorí si radi pochutnávajú na vybraných špecialitách? Potom si pre svoju dovolenu vyberte hotel Limak Arcadia na juhu Turecka, ktorý ponúka talianske, turecké, čínske i grilované pochúťky.

PLÁŽOVÝ BAR S pivom aj Nealko

Okrem lahodných pochúťok v a la carte reštauráciách ponúka hotel tiež skvelé drinky v útulných baroch. Napríklad v plážovom bare si môžete dopriať osviežujúce pivo alebo chutné nealkoholické nápoje.

Moderný hotel Limak Arcaddia leží na okraji známeho strediska Belek, čo znamená len kilometer od mestského centra. Vzdialenosť medzinárodného letiska v Antalyi je 35 km, cesta na hotel tak potrvá len nejakú hodinu.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel ponúka svojim hosťom recepciu s nepretržitou prevádzkou a lobby priestory s možnosťou pripojenia k wi-fi. Stravovanie je plánované v hlavnej reštaurácii, navštíviť ale môžete aj jednu zo štyroch a la carte reštaurácií (taliansku, čínsku, tureckú alebo orientovanú na grilované pochúťky). Nápojov sa vám dostane celkom v troch baroch, jeden nájdete v hoteli, ďalší pri bazéne a posledný na pláži.

Okrem priezračného vyhriateho mora sa môžete pre zmenu vykúpať v niekoľkých bazéoch, či už v jednom z vonkajších alebo v tom vnútornom. Deti čaká vlastný bazén, do ktorého sa spustia efektne jednou z mnohých šmykľaviek, ďalej animačné programy a miniklub pre tých od 4 do 14 rokov. Pri bazénoch i na pláži natrafíte na lehátka i slnečníky. Zadarmo môžete v hoteli využívať spoločenskú miestnosť s televízorom, plne vybavené konferenčné priestory, amfiteáter, zmenáreň a obchody. Za poplatok sa vám ponúka aj práčovňa, kaderník a lekárska služba.

Izby

Izby v hoteli Limak Arcaddia sa vyznačujú priestorom a eleganciou, z izieb vykročíte na vlastný balkón alebo terasu. Vybavené sú vlastným sociálnym zariadením, (kúpeľňa, wc, fén), centrálnou klimatizáciou, telefónom, satelitnou televíziou, minibarom obsahujúcim nealkoholické nápoje a pivo a v neposlednom rade trezorom, aby ste sa o svoje cennosti nemuseli báť. Priamo na izbe sa môžete zadarmo pripájať k wi-fi a vybaviť si tak všetko nutné nerušene a v súkromí.

Pláž

Súkromná pláž s nádherným jemným pieskom leží priamo pred hotelom. Počas svojho pobytu môžete zdarma využívať plážové slnečníky a pohodlné lehátka. Bar na pláži je hotelovým hosťom tiež k dispozícii zdarma a tak v ňom k ležaniu na morskom brehu dostanete lahodné nealkoholické nápoje alebo osviežujúce pivo.

Aktivity

Futbalové ihrisko, tenisové ihrisko, stoly na stolný tenis, fitness centrum alebo napríklad ihrisko na minigolf, tým všetkým je vybavený hotel Limak Arcaddia. Ponuka športov obsahuje plážový volejbal, basketbal, šípky alebo boccia. K zaslúženému odpočinku slúžia turecké kúpele a sauna, k zábave s trochou poučenia nevšedné animačné programy. To všetko je už zahrnuté v cene pobytu. Ak si za zaujímavé aktivity neváhate priplatiť, možnosti sa vám obohatia o lekcie potápania, osvetlené tenisové kurty, tenisové vybavenie a aj lekcie, biliard, game room, masáže, spa, wellness a vodné motorové športy na pláži.

Stravovanie

Dovolenka v hoteli Limak Arcaddia zahŕňa all inclusive servis - raňajky, obedy a večere formou bufetu, mimo hlavných jedál sa zasýtite ponúkanými tureckými špecialitami, menším občerstvením počas dňa a dokonca občerstvením podávaným o polnoci. Chuť alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej produkcie okúsite bezplatne v jednotlivých barov a reštauráciách podľa ich otváracej doby, niektoré importované a fľaškové nápoje spolu s čerstvými ovocnými džúsmi sa platia zvlášť.