Open navigation

Hotel Susesi
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Susesi je ideálny pre medzinárodné obchodné stretnutia - ponúka príjemné bary, dobre vybavené konferenčné priestory a golfové ihrisko len 2 km od areálu.

PRE ÚSPEŠNÉ OBCHODY Aj pestrÚ športovÚ DOVOLENKU

Zoznam športov, ktoré hotel ponúka, ale golfom nekončí. Zahrať si môžete tiež tenis, volejbal, squash, šípky, biliard alebo bowling. Športových nadšencov táto pestrá ponuka určite osloví.

Rozľahlý komplex superhotela Susesi vyrástol necelé 2 km od vyhľadávaného golfového letoviska Belek. Cesta z medzinárodného letiska sem netrvá dlhšie ako hodinu - mesto Antalya, kde toto letisko leží, je od Beleku vzdialené iba 35 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V nádhernom hoteli Susesi nájdu klienti 24-hodinovú recepciu, lobby s možnosťou wi-fi pripojenia zdarma, jednu hlavnú reštauráciu, 6 reštaurácií a la carte (výber sa skladá z americkej, talianskej, rybej, tureckej, mexickej a ázijskej), luxusné bary v hoteli, bar pri bazéne a jeden bar na pláži. K vodnému osvieženiu slúžia hosťom vonkajšie aj vnútorné bazény, pre tých najmenších sú tu špeciálne detské bazény a aquapark. Odpočinkové chvíle môžete tráviť nielen na lehátkach v tieni slnečníkov, ale aj v krásnej zelenej záhrade alebo v spoločenskej miestnosti s televíziou.

Pokiaľ sa chystáte do hotela Susesi uzatvárať dôležité obchody, poskytnú vám zamestnanci súkromie a vhodný priestor v plne vybavených konferenčných miestnostiach. Celkom zdarma môžete využívať internetovú kaviareň, disko a zmenáreň, za poplatok potom práčovňu, kaderníctvo a lekársku službu. Organizovanie výletov do okolia vám uľahčí možnosť prenájmu vlastného automobilu. Za nákupmi nemusíte nikam vyrážať, obchodíky nájdete priamo v hoteli.

Izby

Pohodlné izby hotela Susesi disponujú vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, wc, fén), centrálnou klimatizáciou, satelitným televízorom, minibarom s nealkoholickými nápojmi zdarma, trezorom a balkónom. V súkromí vlastnej izby sa zdarma môžete pripojiť k internetu. Za príplatok dostanete izbu s výhľadom na more.

Pláž

Piesčitá pláž obmývaná teplými vlnami Stredozemného mora leží priamo pri hoteli. Slnečníky, lehátka, osušky aj služby plážového baru sú pre hotelových hostí zadarmo.

Aktivity

Belek je síce vyhľadávaný hlavne milovníkmi golfu, priamo v hoteli Susesi si ale návštevníci užijú oveľa viac športov - napríklad tenis (vrátane zapožičania potrebného vybavenia), stolný tenis, minifutbal, fitness, aerobik, gymnastiku, volejbal, basketbal, squash, šípky alebo nemotorizované vodné športy . V cene ultra all inclusive pobytu je tiež vstup do tureckých kúpeľov a do sauny, rovnako ako účasť na animačných programoch. Cena pobytu nezahŕňa osvetlenie tenisových kurtov, tenisové lekcie, futbalové ihrisko, biliard, bowling, game room, spa, wellness a vodné motorizované športy. Hotel Susesi je dobre pripravený na návštevy rodín s deťmi – malí návštevníci budú unesení z toho, čo všetko hotel ponúka len pre nich - mini klub, detský bazén, šmykľavky, ihrisko, detská reštaurácia, detské kino a špeciálne animačné programy. Ak si na chvíľu potrebujete od detí oddýchnuť, môžete si zaplatiť spoľahlivé stráženie.

Stravovanie

V cene zájazdu do hotela Susesi je spravidla ultra all inclusive stravovanie - raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, polnočné občerstvenie a drobné desiaty v priebehu celého dňa. V miestnych baroch a reštauráciách dostanete zadarmo lokálne alkoholické i nealkoholické nápoje podľa aktuálnej ponuky a vlastných preferencií.