Open navigation

Hotel Kleopatra Ada
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Kleopatra leží na dosah centra krásnej Alanye, lákajúcej nákupmi, dobrým jedlom a zábavou. Slávna pláž s rovnakým menom sa rozprestiera len pár desiatok metrov od hotela.

PLÁŽ Aj CENTRUM NA DOHĽAD

Ubytovanie v hoteli je vhodné aj pre hendikepovaných klientov - bezbariérové ​​prístupy aj starostlivý a vyškolený personál sú zárukou tej najlepšej dovolenky.

Prvotriedne vybavený hotel Kleopatra Ada leží na juhu Turecka vo východnej časti Tureckej riviéry, len 1 km od centra krásneho mesta Alanya. Cesta z medzinárodného letiska v Antalyi je dlhá 120 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Priestranný hotel Kleopatra Ada je náležite pripravený nielen na rodiny s deťmi, ale aj na handicapovaných návštevníkov. Pohyb po hoteli je jednoduchší vďaka výťahom. Všetky priania hostí vypočuje 24 hodín denne pracujúca recepcia. V lobby majú návštevníci možnosť možnosť zadarmo sa pripojiť k wi-fi sieti a poslať pozdrav domov alebo si vybaviť obchodnú korešpondenciu. Hlad hostia zaženú v hlavnej reštaurácii alebo v reštaurácii a la carte, nápoje získajú v jednom z troch barov: v hoteli, pri bazéne alebo na pláži.

Nielen v priezračnom mori, ale priamo v hotelovom rezorte sa hoteloví hostia môžu ovlažiť vo vonkajšom bazéne, deti sa vyšantia vo vlastnom detskom bazéne. Okolo bazéna i na pláži nájdete voľne rozmiestnené lehátka (a slnečníky), na ktorých je pobyt pri vode ešte príjemnejší. K spoplatneným službám patrí internetová kaviareň, práčovňa a lekárske ošetrenie. V hoteli akceptujú karty VISA a Eurocard, veľké sumy v hotovosti si tak so sebou brať nemusíte.

Izby

K izbám hotela Kleopatra Ada patrí vlastné sociálne zariadenie, a to kúpeľňa (s fénom) a toaleta. Ovzdušie vo vnútri vám spríjemní klimatizácia, voľné chvíle zas satelitná televízia a telefón. Z balkóna sa môžete porozhliadnuť po areáli a širšom okolí. Za poplatok smiete využiť minibar alebo trezor, ktorý bezpečne skryje napríklad vaše doklady a šperky.

Pláž

Zhruba sto metrov od hotela leží známa pláž Kleopatra, dlhý piesčitý pruh s občasnými okruhliakmi obmývaný tyrkysovými vodami Stredozemného mora. Ležadlá a slnečníky osadené v žiarivom piesku si môžete rezervovať za drobný poplatok. Prípadný smäd na pláži zaženiete v bare, ktorého ponuka pozostáva z alkoholických i nealkoholických nápojov najrôznejšieho pôvodu. Prístup na pláž je cez priľahlú komunikáciu.

Aktivity

V hoteli Kleopatra Ada si užijete aktívnu aj pasívnu formu odpočinku. K tým aktívnym patrí napríklad stolný tenis, šípky alebo plážový volejbal, ak nechcete vynakladať námahu, doprajte telu aj mysli odpočinok v miestnych tureckých kúpeľoch. Niektoré z ďalších služieb a športov sú spoplatnené - biliard, sauna, masáže alebo napríklad vodné športy na pláži. Deti majú k dispozícii vlastný bazén a atraktívne ihrisko, navyše pre nich zamestnanci hotela pripravujú zaujímavé animačné programy každý deň.

Stravovanie

All inclusive servis, ktorý je v cene pobytu, zahŕňa okrem raňajok, obedov a večerí tiež malé občerstvenie počas dňa. Hlavné jedlá sa odohrávajú formou bufetu, sami si tak vyberiete to, na čo máte zrovna najväčšiu chuť. Pitný režim budete s radosťou dodržiavať vďaka pestrej ponuke miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré obdržíte zdarma v jednotlivých baroch a reštauráciách, iba niektoré importované nápoje a fľaškové pitie sú za poplatok.