Open navigation

Hotel Amphitryon
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Máte radi boutique hotely? Oslovuje vás ich útulnosť, nezameniteľný štýl a tiež oceňujete, že sa nejedná o masové ubytovanie? Ak navyše preferujete nefajčiarske priestory, nenájdete na Rhodosse lepšie ubytovanie ako Amphitryon.

BOUTIQUE HOTEL pre nefajčiarov

Tento príjemný štvorhviezdičkový hotel v centre hlavného mesta Rhodos Town si nevyberajú len mladé páry a obchodní cestujúci, ktorých tu poteší fax, rokovacia miestnosť, požičovňa áut a bicyklov či malé fitness centrum. Radi sem mieria všetci tí, ktorí chcú byť v centre diania.

Boutique hotel Amphitryon sa nachádza v centre mesta Rhodos Town, v susedstve rozľahlého parku. V okolí hotela sa návštevníkom ponúka rada nákupných aj zábavných možností a viacero krásnych historických pamiatok. Prístav nájdete 2 km od hotela, letisko je vzdialené 15 km, o kilometer menej je to do letoviska Faliraki.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou vybavenia štvorhviezdičkového hotela Amphitryon je vstupná hala s recepciou, výťah, reštaurácia, slnečná terasa, bazén alebo malá telocvičňa. Okrem toho tu funguje úschovňa batožiny, požičovňa áut a bicyklov alebo miestnosť pre spoločenské hry. Hotel je nefajčiarsky, takže sa nemusíte báť prísť sem aj s deťmi. Na recepcii akceptujú karty VISA a Mastercard.

Izby

Hotel Amphitryon ponúka izby pre jednu až štyri osoby. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s wc a fénom, satelitná televízia, minibar, chladnička a kuchynský kút a od 1.5. do 31.10 je v prevádzke klimatizácia. Výhľad do okolia a súkromné ​​posedenie vám zaistí vlastný balkón alebo terasa.

Pláž

Od hotela Amphitryon môžete vyraziť hneď k niekoľkým mestským plážam, na najbližšiu z nich natrafíte vo vzdialenosti 500 metrov. Prevažná časť pláží je piesčito-kamenistá, preto sa vám pravdepodobne bude hodiť obuv do vody. Na väčšine z nich je vám k dispozícii plážový servis (spoplatnený).

Aktivity

Hotel Amphitryon sa hodí nielen pre rodiny s deťmi (pre deti je tu zaistené stráženie), ale aj pre páry a pre jednotlivcov, ktorí sem cestujú obchodne. K služobným účelom je k tu dispozícii kopírka a fax, wi-fi kútik (i internetový kútik) alebo rokovacia miestnosť, párom sa môže hodiť servis pre nevesty. V hoteli si môžete požičať bicykel alebo si vybrať z ponuky exkurzií po ostrove. Pobyt na plážach vám za poplatok spestria vodné športy, centrum Rhodos Town je zase plné nákupných a zábavných možností.

Stravovanie

Počas pobytu v hoteli Amphitryon na vás čakajú raňajky a večere formou bufetu. Na obed si môžete zájsť do jednej z taverien alebo reštaurácií v blízkom okolí a zažiť tak nefalšovanú chuť gréckej kuchyne.