Open navigation

Hotel Esperides Beach
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Esperides Beach je pripravený na klientov všetkých vekových kategórií. Zvláštna pozornosť je tu venovaná hlavne deťom, a to vrátane tých najmenších. Napríklad na pláži oceníte prebaľovací pult pre batoľatá, priamo v hoteli zase funguje prvotriedny miniklub.

SKVELÝ AJ PRE BATOĽA

Deti budú nadšené z možnosti zahnať hlad popcornom alebo cukrovou vatou. Veľkým lákadlom je okrem bazéna so šmykľavkami a detského bazéna aj neďaleký lunapark a aquapark, vďaka čomu sa vaše deti nebudú na dovolenke nudiť ani chvíľu.

Hotel Esperides Beach leží hneď pri piesčitej pláži na okraji letoviska Faliraki. Hlavné mesto ostrova Rhodos leží vo vzdialenosti 12 km, početné obchody a ďalšie hotely nájdete v bezprostrednej blízkosti hotela. Len 300 metrov od hotela sa rozlieha priestranný aquapark, v centre Faliraki nájdete zase pre zmenu lunapark. Aj vďaka tomu je hotel Esperides Beach na Rhodose jedným z najlepších miest pre rodiny s malými deťmi.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Esperides Beach sa skladá z jednej hlavnej a niekoľkých vedľajších budov. V hlavnej sedemposchodovej budove nájdete vstupnú halu s recepciou, lobby, bar, bankomat, hlavnú reštauráciu, supermarket, kino a lekársku ordináciu. Pohyb po budove vám zrýchlia a spríjemnia výťahy. V záhrade sú situované 2 bazény so sladkou vodou, detský bazén s atrakciami, malý bazén a interaktívny bazén so šmykľavkami pre deti od 4 do 14 rokov. Lehátka a slnečníky na vás čakajú pri bazéne i na pláži. Súčasťou vybavenia sú aj šatne a sprchy pri bazéne, bazénový bar a amfiteáter. V taverne Tropicana na terase pri bazéne si môžete v hlavnej sezóne dopriať raňajky, obedy aj večere. O deti sa vám v hoteli Esperides Beach dobre postarajú skúsení zamestnanci miniklubu. Vy si medzitým môžete dopriať siestu napríklad v Tropicana Café alebo v bare pri bazéne.

Izby

Na výber máte hneď z niekoľkých typov izieb. Klasickou súčasťou vybavenia je kúpeľňa s WC, satelitná televízia, centrálna klimatizácia (v prevádzke od júna do septembra), telefón, rádio, mini chladnička (plní sa prvý deň) a balkón. Za poplatok môžete využívať tiež trezor priamo na izbe, alebo si dohodnúť úschovňu na recepcii. Zažiadať si môžete o izbu s výhľadom na more, s oddelenou miestnosťou s poschodovými posteľami alebo so samostatnou oddelenou spálňou (vhodné pre rodiny). Na vyžiadanie dostanete tiež zdarma detskú postieľku.

Pláž

Pláž pri hoteli je piesčitá a je ocenená Modrou vlajkou. Pri vstupe do mora je piesok o niečo hrubší a nájdete tu aj okruhliaky, ktoré vám pekne premasírujú chodidlá. Na pláži sú pre vás k dispozícii lehátka a slnečníky, rovnako ako sprchy, šatne, WC, prebaľovací pult pre batoľatá a služba prvej pomoci.

Aktivity

Chcete si užiť skutočne aktívnu dovolenku? V Esperides Beach máte tú možnosť. Môžete tu vyskúšať obrovské množstvo športov, od aquaaerobiku cez pétanque a minigolf až po šípky a vodný basketbal. Obľúbenou aktivitou najmä starších návštevníkov je nordic walking za krásami okolia a kartové hry, mladšie ročníky sa iste budú tešiť na turnajový športový deň alebo vedomostné súťaže. O zábavu sa vám postarajú hoteloví animátori, ktorí počas hlavnej sezóny chystajú program pre deti aj pre dospelých. Veľký úspech majú napríklad muzikálové večery. Oddýchnuť si alebo pobaviť sa môžete ale aj individuálne - k dispozícii je vám relaxačná zóna s bazénmi a rozľahlou záhradou, biliard, wellness centrum (v susednom hoteli) alebo centrum vodných športov na pláži. Golfisti môžu stráviť deň na 10 km vzdialenom ihrisku Afandou, milovníci prírodných zaujímavostí a architektonických skvostov si zase vychutnajú návštevu horúcich prameňov v Kalithea. Ak máte malé deti, rozhodne s nimi nevynechajte návštevu blízkej zoo a tiež prvotriedneho aquaparku, ktorý máte hneď cez cestu.

Stravovanie

K all inclusive jedálničku v hoteli Esperides Beach patria raňajky, neskoré kontinentálne raňajky, obedy a večere formou bufetu, k tomu navyše trikrát týždenne tematické večere, popoludňajšia káva / čaj so zákuskami alebo teplý a studený snack takmer po celý deň. Od 10:00 do 24:00 si môžete dopriať vybrané alkoholické nápoje (pivo, víno, sangria, vodka, rum, gin, brandy) a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Deti si môžu pochutnať na cukrovej vate alebo na popcorne, a pre všetkých je tu počas celého popoludnia k dispozícii lahodná zmrzlina.