Open navigation

Hotel Golden Odyssey
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nevadí vám byť počas dovolenky ďalej od pláže,obzvlášť ak budete mať kľud a krásne prostredie okolo? Potom sa vám zaručene zapáči v hoteli Golden Odyssey - leží necelý kilometer od pobrežia, na okraji rozľahlého prírodného parku.

V tieni hôR

Na pláž jazdí päťkrát denne hotelový autobus, takže ak by sa vám nechcelo kráčať na pobrežie pešo, môžete sa pokojne zviesť. Kvôli kúpaniu ale nemusíte chodiť až k moru - priamo v areáli hotela sa nachádza príjemný, priestranný bazén.

Hotelový komplex Golden Odyssey sa nachádza na severovýchode ostrova Rhodos, v krásnej oblasti Kolymbia, obklopenej kopcami a prírodou. Hotel je vzdialený iba kilometer od jednej z najkrajších pláží na Rhodose, na ktorú vás päťkrát denne dopraví v hotelový autobus, a len niečo vyše pol kilometra od centra letoviska Kolymbia s množstvom obchodov, reštaurácií a barov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V areáli hotela Golden Odyssey nájdete jednu hlavnú budovu a množstvo obytných poschodových bungalovov. Krásna záhrada s fontánami, palmami a olivovníkmi láka k odpočinku, rovnako ako vonkajší bazén alebo lobby s tromi satelitnými televíziami. V hoteli ďalej nájdete vnútornú i vonkajšiu reštauráciu, bar, priestrannú terasu s výhľadom na bazén a taktiež bazén pre deti. Tunajší kuchári sú naozaj majstri remesla, môžete sa tak tešiť na skutočné gastronomické hody.

Izby

V hoteli je celkom k dispozícii 150 izieb, ktorým nechýba vlastná kúpeľňa s toaletou, balkón, klimatizácia, rádio, telefón, chladnička, televízor a bezpečnostná schránka. Izby poskytujú dostatok priestoru a príjemné zázemie.

Pláž

K piesčito-kamenistej pláži, ktorá leží necelý kilometer od hotela, sa najlepšie dostanete hotelovým autobusom (jazdí 5x denne). Pláž poskytuje veľa priestoru a pozvoľný vstup do mora, ktorý bude vyhovovať aj deťom.

Aktivity

Športovci si môžu krátiť čas v hoteli Golden Odyssey pr tenise, biliarde alebo ping-pongu, veselú zábavu vám pripravia aj videohry (to platí nielen pre teenagerov). Počítať môžete tiež s tematickým gréckym večerom, počas ktorého sa zoznámite nielen s tradičnou gréckou kuchyňou, ale aj hudbou a tancom.

Stravovanie

Počas pobytu môžete využívaťall inclusive servis. Ráno si tak pochutnáte na bohatých raňajkách, na obed doplníte energiu výdatným obedom a deň zakončíte pestrou večerou - to všetko formou švédskych stolov. Na výber máte z medzinárodnej a gréckej kuchyne. K posedeniu na terase či pri bazéne si môžete nechať v bare namiešať lahodný kokteil alebo si dopriať nealkoholické (či rôzne alkoholické) nápoje.