Open navigation

Hotel Family World Aqua Blue Bay
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Chystáte sa na dovolenku s celou rodinou? V hoteli Family World Aqua Blue Bay si môžete okrem štandardných dvojposteľových izieb zarezervovať aj priestranné rodinné izby a užiť si tak skutočne komfortný pobyt.

VODNÝ RAJ PRE CELÚ RODINU

Ste športoví nadšenci a nedokážete si predstaviť, že by ste svoju dovolenku na Rhodose preležali na pláži? To vám tu nehrozí. Počas dňa si tu zahráte stolný tenis, basketbal, vodné pólo, plážový volejbal a mnoho ďalšieho.

Novoopravený hotel Family World Aqua Blue Bay je už podľa názvu rodinným vodným rajom, ktorý je navyše obklopený zálivom s prekrásnou plážou. Hotel je situovaný asi na polceste medzi letoviskami Ialyssos a Kremasti (2 km), necelé 4 km od letiska a 10 km od centra hlavného mesta Rhodos Town. Ak sa vyhýbate preplneným letoviskám, bude Ialyssos to pravé pre vás, pretože tu rozhodne nenájdete hotel na hoteli. Práve naopak - každý z hotelov má dostatok miesta a okolo seba veľa zelene.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Na recepcii vo vstupnej hale máte možnosť zariadiť si na dobu dovolenky prenájom trezoru a chytíte tu wi-fi signál, ale ak dávate prednosť pevnému pripojeniu, môžete za poplatok využiť aj to. Súčasťou hotela je i spoločenská miestnosť so satelitnou televíziou, konferenčná miestnosť, taverna, hlavná reštaurácia, bar, pool-bar a bar na pláži. Na ovlaženie slúžia 3 detské bazény a rovnaký počet bazénov pre dospelých. Lehátka a slnečníky pri bazénoch môžu hoteloví hostia využívať zadarmo, plážové osušky sa požičiavajú za jednorazovú kauciu 20 € a za poplatok 1 € / deň. Súčasťou areálu je veľký aquapark so 6 šmykľavkami, pirátskou loďou a ďalšími atrakciami (so spoplatneným vstupom deti 5 €, dospelí 10 €). Okrem toho v areáli nájdete minimarket, nákupnú arkádu a amfiteáter.

Izby

V rámci hotela Family World Aqua Blue Bay sa môžete ubytovať buď v klasických dvojlôžkových izbách, alebo v priestrannejších rodinných izbách s oddelenými spálňami. Štandardné dvojlôžkové izby sú postavené mimo hlavnej budovy a okrem vlastného balkóna alebo terasy im na pohodlí pridáva chladnička, telefón, centrálna klimatizácia (zdarma od 1.7. do 31.8.), televízia so satelitným prijímačom, samozrejmosťou je sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, fén).

Pláž

Priamo pri hoteli sa rozprestiera dlhá štrkovo- piesočná pláž s lehátkami a slnečníkmi (ich využitie za poplatok). Osušky si môžete vypožičať za vratnú kauciu 20 € a za poplatok 1 € / deň. Tekuté osvieženie aj vítaný tieň vám poskytne tunajší bar.

Aktivity

Ak patríte k športovým nadšencom, výber hotela Family World Aqua Blue Bay vám rozhodne vyčarí radosť. Zadarmo si tu môžete zahrať basketbal, stolný tenis, petanque, vodné pólo, plážový volejbal alebo futbal. Ak si priplatíte, rozrastie sa vám ponuka o klasický tenis, biliard a vodné športy na pláži. Okrem animačných programov organizovaných vo dne aj v noci (tanečné večery, grécke večery, karaoke ...) si ďalej môžete zadarmo zacvičiť fitnes, aerobik alebo aquaaerobik. Po športovom výkone potom nie je nič lepšie, ako sa odmeniť posedením na slnečnej terase alebo relaxačnou starostlivosťou v tunajšom spa centre (sauna, hammam, jacuzzi, vnútorný bazén).

Stravovanie

V rámci all inclusive si v hoteli Family World Aqua Blue Bay užijete nielen tri hlavné jedlá denne (raňajky, obed, večera - všetko bufet), ale aj neobmedzené množstvo zmrzliny (a to takmer po celý deň a nielen pre deti). K tomu všetkému navyše dopoludňajšie a popoludňajšie občerstvenie (káva, čaj, snack) a od 10:00 do 23:30 toľko alkoholických i nealkoholických nápojov tunajšej výroby, koľko vypijete.