Open navigation

Hotel Kolymbia Star
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pre milovníkov veselých a pestrých farieb je tu hotel Kolymbia Star. Pokiaľ si na pestrosť potrpíte aj vo výbere jedál a vo vybavení hotela, určite sa ubytujte práve tu.

DOVOLENKA VO FARBÁCH

Hlavným lákadlom tohto hotela je krásny pestrofarebný aquapark, ktorý si užijú nielen deti, ale aj dospelí. Okrem neho sú tu hosťom k dispozícii tri sladkovodné bazény, ďalej dva bary a obchod so šperkami a suvenírmi. Hotel je stvrený pre malých i veľkých.

Hotel Kolymbia Star sa nachádza v okrajovej časti letoviska Kolymbia, na hranici krásneho prírodného parku Tsampika. Súčasťou tohto parku je aj najkrajšia rhodoská pláž, ktorej návštevu by ste rozhodne nemali vynechať. Cesta na letisko je dlhá niečo nad 30 km, zato krásnu a priestrannú pláž nájdete len 300 metrov od hotela. Od centra mesta vás delí vzdialenosť asi jedného kilometra. Hneď pri hoteli je autobusová zastávka, z ktorej sa pomocou spojov dostanete do Rhodos Town a do Lindosu.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Ubytovaciu kapacitu hotela Sunconnect Kolymbia Star tvorí 6 poschodových budov celkovo s 266 izbami. Vo vstupnej hale vás uvíta recepcia, v ktorej si môžete hneď prenajať trezor pre uchovanie cenností a dokladov. V lobby aj na izbách je hotelovým hosťom zdarma k dispozícii wi-fi. Ďalej je možné využívať služby tunajšej reštaurácie a dvoch barov, prebádať minimarket či obchod so šperkami a suvenírmi alebo sa vykúpať v jednom z 3 sladkovodných bazénov umiestnených v príjemnej tienistej záhrade. Na deti čakajú dva samostatné bazény, malý aquapark a miniklub. Celkovo tu sú na malých návštevníkov dobre pripravení - v reštaurácii sú prichystané detské stoličky, na vyžiadanie dostanete zdarma detskú postieľku a nie je problém zohnať tu ani plienky. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú pre všetkých voľne k dispozícii.

Izby

Hotel Kolymbia Star má v ponuke hneď niekoľko typov izieb, aby si každý vybral to, čo mu vyhovuje. Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené chladničkou, telefónom, satelitnou televíziou, vlastnou kúpeľňou so sprchou, wc a fénom a navyše k nim patrí balkón alebo terasa. Wi-fi signál tú chytíte po celú dobu zdarma, klimatizácia je v cene vždy od 1.6. do 30.9., po zvyšok roka si za ňu budete musieť priplatiť. Ak cestujete s celou rodinou a ocenili by ste priestrannejšie izby s oddelenými spálňami, môžete zažiadať o ubytovanie typu superior alebo o klasické rodinné izby.

Pláž

Zhruba 300 metrov od hotela sa rozprestiera dlhá piesčitá pláž s okruhliakmi, ktorá pozvoľne prechádza do mora. Pre príjemnejšie ležanie a bezpečné opaľovanie nájdete na pláži lehátka a slnečníky, ktoré môžete za drobný poplatok využívať.

Aktivity

Zo športov môžete v hoteli Sunconnect Kolymbia Star vyskúšať volejbal, tenis a stolný tenis (zdarma) alebo biliard, šípky a minigolf (za poplatok). Skvelé odreagovanie vám poskytne bar na terase s výhľadom na bazén. V hlavnej sezóne vám závery dňa obohatí večerný program a raz za 14 dní dodá vášmu pobytu šťavu tematický grécky večer. Ak milujete masáže, môžete si ich dopriať za poplatok priamo v hoteli a zavŕšiť tak váš dovolenkový relax. Nadšencom vodných športov zaimponuje bohatá ponuku aktivít na tunajšej pláži.

Stravovanie

Súčasťou pobytového balíčka je buď polpenzia, alebo all inclusive. Polpenzia zahŕňa bufetové raňajky a večere, u all inclusive sa k tomu navyše pridávajú obedy, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva a čaj, neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a tematické večere dvakrát týždenne.