Open navigation

Hotel Mitsis Petit Palais
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Predovšetkým pre mladých cestovateľov, ktorí sú radi v centre diania a túžia poznať denný i nočný život v hlavnom meste Rhodos Town, je tu štvorhviezdičkový hotel Mitsis Petit Palais.

ZA nočným životom

Hotel sa nachádza v severnej časti mesta, blízko k známym antickým pamiatkam aj k moderným klubov, barom a reštauráciám. Pokiaľ chcete spoznať Rodos skutočne z každej jeho stránky, Mitsis Petit Palais je jasná voľba.

Mitsis Petit Palais je nádherný hotel reťazca Mitsis, ktorý sa nachádza priamo v centre hlavného mesta ostrova Rhodos, iba 500 metrov od prístavu a 700 metrov od starého mesta. Medzinárodné letisko Diagoras je vzdialené asi 15 km. Poloha hotela je ideálna pre všetkých, ktorí sú radi priamo v centre zábavy a nočného života.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Mitsis Petit Palais ponúka hosťom presne také vybavenie, aké sa očakáva od každého štvorhviezdičkového hotela. Okrem vstupnej haly s recepciou, televíznej miestnosti, internetového kútika (za poplatok), wi-fi v lobby, reštaurácie, baru, detského bazéna a sladkovodného bazéna s lehátkami a slnečníkmi (zdarma) tu nájdete aj zmenáreň alebo práčovňu. Zamestnanci hotela zabezpečujú i ďalšie služby, ako je budenie po telefóne, zavolanie lekára (k dispozícii 24 hodín denne) alebo stráženie detí. Prostredníctvom hotela si tiež môžete zapožičať auto či motorku, ak chcete preskúmať ostrov na vlastnú päsť. Dobre pripravení sú tu aj na úplne malé deti, pre ktoré vám na vyžiadanie doplnia izbu o detskú postieľku.

Izby

Dvojlôžkové izby s kachličkovými podlahami zahŕňajú vlastnú kúpeľňu, balkón alebo terasu, toaletu, fén, satelitnú televíziu, telefón a mini chladničku. Všetky izby sú klimatizované. Za poplatok môžete využívať aj bezpečnostnú schránku na doklady a cennosti.

Pláž

Pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre malé deti, sa nachádza asi 150 metrov od hotela. Na pláži pôsobí športové centum, kde si môžete vybrať , ktorú z početných aktivít vyskúšate. V ponuke nájdete vodné lyžovanie, jet skiing, windsurfing, jazdu na banáne či kruhu, parasailing, alebo plavbu na šlapadlách, kanoe či katamaráne.

Aktivity

Okrem vodných športov na blízkej pláži sa môžete venovať aj vodnej zábave priamo v hoteli – osviežite sa tu v bazéne, vírivke alebo v jacuzzi, deti si zašantia vo vlastnom bazéne. Pre detské hry je takisto pripravené ihrisko, ktoré sa nachádza vedľa hotela. Pobyt vám príležitostne spestria animačné programy, ktoré zahŕňajú karaoke, grécke večery, tanečné vystúpenia a pod. Priamo v hoteli sa nachádza miestnosť na karty a bridž, ktorú môžete využiť v prípade prílišnej horúčavy alebo naopak dažďa. Čo ocenia predovšetkým mladší návštevníci hotela Mitsis Petit Palais, je blízkosť bohatého nočného života v podobe barov, reštaurácií a diskoték.

Stravovanie

K pobytu v hoteli Mitsis Petit Palais si môžete dopriať stravovanie buď formou polpenzie, alebo all inclusive. All inclusive možnosť zahŕňa okrem raňajok a večerí tiež obedy (všetko formou bohatých bufetov), ​​a menšie jedlá počas dňa, ktoré môžete zapíjať neobmedzeným množstvom nealkoholických a alkoholických nápojov. Hotel myslel aj na milovníkov talianskej kuchyne, ktorí si k večerám si môžu dopriať čerstvo upečenú pizzu. Počas obedov a večerí vás budú baviť kuchárske vystúpenia tunajších špecialistov na varenie. K večerám si nezabudnite pribaliť formálne oblečenie.