Open navigation

Hotel Princess Flora
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Chcete sa počas svojho pobytu na Rhodose venovať cestovaniu, ale radi by ste mali zároveň zázemie, kde by ste sa dobre najedli, príjemne si odpočinuli a pritom mali možnosť športu a kultúry? To všetko spĺňa hotel Princess Flora.

ZA relaxOM i cestovanÍM

Hotel je situovaný na severovýchodnom pobreží ostrova, odkiaľ budete mať blízko do hlavného mesta aj k početným miestnym pamiatkam. Priamo v areáli sa nachádzajú dva bazény, ihrisko alebo napríklad televízny kútik, takže sa tu zabavíte aj v zlom počasí.

Útulný hotel Princess Flora je situovaný v letovisku Kalithea na severovýchode ostrova Rhodos, len 3 km od hlavného mesta Rhodos Town. Vzdialenosť z letiska na hotel je približne 18 km, asi 2 km od hotela narazíte na slávne kúpele. Komplex vybudovaný na útese a obkolesený pokojnou záhradou leží len 400 metrov od príjemnej piesčito-kamenistej pláže.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Okrem priestrannej vstupnej haly je súčasťou hotela útulná hlavná reštaurácia, snack bar, minimarket, obchod so suvenírmi a televízny kútik. V prípade záujmu môžete požiadať o pripojenie na internet alebo využiť wi-fi na recepcii (za poplatok). K hotelovému areálu ďalej patrí aj sladkovodný bazén pre deti, druhý sladkovodný bazén pre dospelých a detské ihrisko. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú pre hostí prichystané bezplatne.

Izby

Izby hotela Princess Flora sú zariadené jednoducho a účelne, prílišná prezdobenosť ani výrazné prvky vás tu nebudú rušiť. Bývanie je prispôsobené hlavne pre rodiny, preto sa sem pohodlne vojdú až dve prístelky (poschodová posteľ). Súčasťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie, televízor, minibar, telefón a balkón alebo terasa. Centrálna klimatizácia je v období 1.7.-31.8. zahrnutá v cene all inclusive pobytu.

Pláž

Piesčitá pláž s okruhliakmi je od hotela vzdialená asi 400 metrov a je dobre prístupná cez miestnu komunikáciu. Za poplatok si tu môžete prenajať ležadlo a slnečník a dopriať si tak väčšie pohodlie.

Aktivity

Zadarmo si v hoteli Princess Flora užijete aktivity, ako je tenis, basketbal, plávanie, animačné programy alebo večernú zábavu. Hotel ponúka aj ďalšie vyžitie, tentokrát už za poplatok - masáže, biliard alebo návštevu hernej miestnosti. Ak chcete vyraziť na výlet a trochu preskúmať okolie, vydajte sa do aquaparku v letovisku Faliraki, do Údolia motýľov, k Siedmim prameňom alebo do hlavného mesta Rhodos Town.

Stravovanie

Podľa typu zájazdu sa môžete tešiť buď na stravovanie formou polpenzie, alebo all inclusive. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu, k all inclusive patria navyše obedy, ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby. Pri večeri sa dodržiava formálny dress code.