Open navigation

Hotel Venezia Resort
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Venezia Resort ponúka viac než len jednu formu stravovania - sami si môžete vybrať, či vám viac vyhovujú raňajky a večere, alebo či budete tráviť väčšinu dňa v hoteli a viac sa vám tak oplatí all inclusive. Pritom sa nemusíte obávať ceny, obe varianty sú prijateľné.

POLPENZIA AJ ALL INCLUSIVE

Ak sa rozhodnete v hoteli tráviť väčšiu časť svojej dovolenky, príde vám vhod bazén, multifunkčné športové ihrisko aj biliardový stôl. Na pláž aj späť vás dovezie hotelový autobus.

Areál hotela Venezia Resort sa nachádza v prázdninovom letovisku Faliraki, asi pol kilometra od centra s mnohými obchodmi, barmi a diskotékami, v ktorých sa môžete baviť až do rána. V podstate pred hotelom je zastávka linkového autobusu, takže sa môžete pohodlne dostať do hlavného mesta vzdialeného 13 km, ďaleko to nie je ani do letiska Faliraki (cca 17 km). Pláž je vzdialená asi 1 km a premáva k nej hotelový autobus.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V príjemnom Venezia Resort nájdete vstupnú halu s recepciou, reštauráciu, bar, bazén, detský bazén alebo napríklad obchod so suvenírmi. K tunajším službám patrí výmena peňazí, čistiareň, požičovňa áut alebo wi-fi. Nájdete tu aj vybavenie a izby prispôsobené potrebám handicapovaných návštevníkov. Terasa pri bazéne s lehátkami a slnečníkmi je ideálnym miestom na opaľovanie.

Izby

Klasické dvojlôžkové izby poskytujú ubytovanie až pre 3 osoby. Okrem kúpeľne s wc a balkónom alebo terasou nájdete v každej izbe televízor so satelitným príjmom a s DVD, telefón a chladničku. Trezor si môžete vyžiadať za poplatok, využívanie klimatizácie je podmienené platbou 6 € za deň.

Pláž

Piesčitá pláž patriaca k letovisku Faliraki sa rozlieha vo vzdialenosti asi 1 km od hotela, slnečníky a lehátka na nej sú vám k dispozícii za poplatok. Bezplatne sa dá až na pláž dostať raz denne hotelovým autobusom (10:00 tam, 16:00 naspäť).

Aktivity

Priamo v hoteli môžete za príplatok využiť multifunkčné ihrisko na futbal a basketbal, dohodnúť si vychádzku na koňoch alebo si zahrať biliard. Pokiaľ máte radi vodu, zaiste si užijete vodné športy na pláži, potápanie alebo chytanie rýb. Skvele sa zabavíte aj pri karaoke alebo v meste v jednom z mnohých barov či diskoték. Deti budú nadšené z vnútorného i vonkajšieho detského kútiak a rovnako aj z detského bazéna.

Stravovanie

Podľa vlastných preferencií si môžete vybrať buď pobyt s polpenziou (raňajky a obedy formou bufetu), alebo all inclusive stravovania. All inclusive zahŕňa navyše obedy a neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických nápojov v priebehu dňa.