Open navigation

Hotel Atlantica Aegean Blue
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Jeden z lepších rhodských hotelov, Atlantica Aegean Blue, vytvára ideálne podmienky pre relaxačno-odpočinkovú dovolenku. Tešíte sa na teplé i studené pokrmy po celý deň, výber z troch krásnych pláží alebo útulné izby s upratovaním šesťkrát týždenne?

AKTÍVNE-RELAXAČNÁ DOVOLENKA

Najväčším lákadlom pre veľkých i malých je hotelový aquapark s tobogánmi, šmykľavkami a lenivou riekou. Vráťte sa do detských rokov a užite si radostnú vodnú zábavu nielen na pláži.

Hotelový komplex Atlantica Aegean Blue patrí k tomu najlepšiemu, čo môže Rhodos ponúknuť. Hotel je situovaný na severovýchodnom pobreží ostrova, v letovisku Kolymbia, hneď pri piesčitej pláži s okruhliakmi a pozvoľným vstupom do mora. Celé letovisko je uprostred vzdialenosti medzi mestami Lindos a Rhodos Town (cca 25 km od oboch), na letisko je to odtiaľto približne 30 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Atlantica Aegean Blue vám poskytne všetko vybavenie, ktoré potrebujete pre príjemnú, aktívne-relaxačnú dovolenku. Nájdete tu dva bazény s voľne prístupnými ležadlami a slnečníkmi, jacuzzi, detský bazén a ihrisko, aquapark, reštauráciu, tavernu a niekoľko barov. Suveníry a drobné nákupy si môžete obstarať v tunajšom minimarkete, emaily a ďalšie záležitosti v pokoji vybavíte v internetovom kútiku.

Izby

Dvojlôžkové izby majú zabudovanú klimatizáciu, kúpeľňu s wc a vlastný balkón / terasu. Pobyt vám tu spríjemní aj satelitná televízia, chladnička a sušič vlasov. Okrem toho môžete využívať aj telefón a za poplatok trezor. Ubytovať sa okrem klasických dvojlôžkových izieb môžete aj v rodinných izbách. K hotelovému servisu vo všetkých typoch izieb patrí 6x týždenne upratovanie a výmena uterákov a posteľnej bielizne.

Pláž

Z hotela je to blízko hneď na tri krásne pláže, medzi ktorými sa môžete rozhodnúť. Tá najbližšia je piesčito-štrková (rovnako ako zvyšné dve) a slnečníky a lehátka na nej môžete využívať za poplatok.

Aktivity

Hlavným lákadlom štýlového hotela Atlantica Aegean Blue je krásny vodný park s množstvom atrakcií, ako je lenivá rieka, tobogány a šmýkačky. Vybláznia sa tu predovšetkým deti, ale výborne sa odreagujú aj dospelí. Pre deti tu funguje miniklub, bazén, detské ihrisko a vlastný bufet. Dospelí si môžu dopriať posilňovňu, saunu (raz za pobyt zadarmo), stolný tenis, minifutbal, volejbal, lukostreľbu, šípky, aerobik, jacuzzi, lekciu potápania v bazéne alebo vodné bicykle a kanoe (taktiež zadarmo raz za pobyt). V blízkosti hotela je situovaných množstvo taverien, reštaurácií a kaviarní, kam si môžete zájsť na niečo dobré a poznávať vybrané chute gréckej kuchyne.

Stravovanie

All inclusive v hoteli Atlantica Aegean Blue zahŕňa raňajky, neskoré kontinentálne raňajky, obed a večeru, to všetko formou bufetu. K tomu navyše môžete počítať s kulinárskymi show a s tematickými večermi, so studeným aj teplým občerstvením počas dňa a hlavne s neobmedzeným množstvom alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby (pivo, víno, liehoviny). Za odmenu si po celý deň môžete dopriať lahodnú zmrzlinu, popoludní kávu alebo čaj so sušienkami menšie jedlo o polnoci .