Open navigation

Hotel Evi
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Evi patrí k jednoduchším ubytovacím kapacitám na východnom pobreží Rhodosa, jeho all inclusive je ale rovnako kvalitné, ako v hoteloch s väčším počtom hviezdičiek. O spestrenie stravy sa spoľalivo postarajú dva tematické bufety každý týždeň.

Tematický bufet dvakrát DO TÝŽDŇA

Tešiť sa môžete aj na zmrzlinu, koláčiky a popoludňajšiu kávu či čaj. Vďaka nim načerpáte dosť energie na večerné výpravy do mesta. Nočný život v letovisku Faliraki je rozhodne zaujímavý a nemali by ste si ho nechať ujsť.

Hotel Evi sa nachádza v pokojnej časti letoviska Faliraki, asi 800 metrov od pláže. Najbližšie obchody a bary nájdete už pár desiatok metrov odtiaľto, autobusová zastávka, z ktorej sa dostanete na dlhšie výpravy, stojí asi 150 metrov od hotela. Hlavné mesto Rhodos Town je vzdialené 12 km, letisko leží asi 20 km ďaleko.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Komplex hotela Evi pozostáva z jednej hlavnej a niekoľkých vedľajších budov, obklopených príjemnou záhradou. Súčasťou areálu je vstupná hala s recepciou, jedna reštaurácia, dva bary, minimarket, detské ihrisko a pekný bazén so šmykľavkami pre deti. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú k dispozícii zdarma, za poplatok môžete využívať bezpečnostné schránky na recepcii a wi-fi v lobby.

Izby

Izby hotela Evi sú jednoducho zariadené a vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou (od 15.6. do 15.9. v prevádzke celý deň i noc), kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, minichladničkou, telefónom a balkónom. Zadarmo môžete dostať detskú prístelku. Rodinné izby sú na vyžiadanie.

Pláž

Piesčitú pláž s pozvoľným vstupom do mora nájdete vo vzdialenosti asi 800 metrov od hotela. Lehátka a slnečníky na pláži sú za poplatok, sprchy a WC môžete využívať zadarmo.

Aktivity

V hoteli Evi si užijete skvelý pobyt, najmä ak plánujete nočné výpravy za zábavou do mesta a nechcete to mať ďaleko. Príjemnú dovolenku tu ale môžu prežiť i rodiny s deťmi alebo páry. Zo športov tu máte možnosť zadarmo si zahrať stolný tenis alebo plážový volejbal, za poplatok sa vám ponuka aktivít rozšíri o elektronické hry, biliard a vodné športy na pláži. Ak máte radi golf, môžete navštíviť 14 km vzdialené ihrisko v Afandou.

Stravovanie

Hotelové all inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ďalej ľahký snack pred i po obede, zmrzlinu, popoludňajšiu kávu, čaj a koláčiky a dvakrát týždenne tematický bufet. Pokiaľ ide o pitie, môžete počas dňa medzi 10:00 a 23:00 konzumovať neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby.