Open navigation

Hotel La Marquise
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nadmieru kvalitné ubytovanie na Rhodose ponúka hotel La Marquise. Patrí síce k drahším, ale nepochybne k tým najlepším hotelom na ostrove.

7 KRÁSNYCH BAZÉNOV

Areál hotela ukrýva veľké množstvo vybavenia a služieb, ktoré môžete počas svojho pobytu využívať. Aby ste mali istotu, že sa nebudete v hotelovom bazéne tlačiť s desiatkami ďalších ľudí, je tu bazénov k dispozícii hneď sedem - napríklad krytý bazén a bazén umiestnený na strešnej terase.

Hotel La Marquise sa nachádza na severovýchode gréckeho ostrova Rodos, iba 9 km od hlavného mesta a 3 km od centra letoviska Faliraki. Pláž sa rozprestiera len niekoľko desiatok metrov od hotela a medzinárodné letisko je vzdialené približne 15 km. Menej ako štvrť kilometra od hotela je vybudovaný druhý najväčší aquapark v Európe.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Vybavenie hotela La Marquise zvádza k odpočinku, ale i k aktívnej zábave. Lahodnú grécku, stredomorskú i medzinárodnú kuchyňu si vychutnáte v hlavnej hotelovej reštaurácii s terasou alebo vo vonkajšej reštaurácii s bazénovým barom, po pitie si môžete zájsť napríklad do lobby baru alebo do panoramatického baru na streche hlavnej budovy. Ak sa vám nebude chcieť chodiť až k moru, osvieženie vám poskytne 7 bazénov umiestnených priamo v areáli. Skutočným skvostom je bazén na streche a tiež krytý vyhrievaný bazén.

Ak sa radi necháte rozmaznávať, budete nadšení tunajším kúpeľným centrom, ktoré zahŕňa saunu, parný kúpeľ, masáže i starostlivosť o telo a tvár. Rozmaznávať sa tu môžete nechať sami alebo vo dvojici s partnerom. Pre váš maximálny komfort a ničím nerušenú dovolenku je v hoteli k dispozícii čistiareň a práčovňa, všadeprítomné wi-fi pripojenie, súkromné ​​parkovisko, zmenáreň, kaderníctvo, salón pre manikúru a pedikúru, grilovací kút alebo napríklad 24-hodinová izbová služba.

Izby

Izby a bungalovy hotela La Marquise uchvátia aj tých najnáročnejších hostí svojou príjemnou atmosférou a do detailu prepracovaným dekorom v prírodných zemitých tónoch. Súčasťou vybavenia jednotlivých izieb je telefón, kávovar, interaktívny televízor, elektrický ovládací panel a bezpečnostný sejf. Samozrejmosťou je klimatizácia, wi-fi pripojenie, fén v kúpeľni a vlastný balkón či terasa. Ak máte vy alebo niekto z vašich príbuzných problémy s pohybom, nemusíte sa pobytu v tomto hoteli vôbec zriekať. Desať izieb je tu upravených špeciálne pre potreby telesne postihnutých klientov.

Pláž

K nádhernej piesčito-kamenistej pláži Kalithea, vzdialenej 200 metrov, vedie priamo z areálu hotela podzemný tunel. Ak sa vám nechce kráčať pešo, môžete využiť hotelové autobusy, ktoré premávajú k pláži a späť každých 20 minút. Pláž Kalithea je ocenená Modrou vlajkou, vďaka čomu si môžete byť istí jej čistotou a bezpečnosťou. Pre hostí sú tradične pripravené lehátka, slnečníky a plážové osušky.

Aktivity

Vyhľadávate aktivitu, ale zároveň by ste radi mali možnosť oddávať sa relaxácii v pokojnom a útulnom prostredí? V hoteli La Marquise si môžete vymyslieť športový, relaxačný aj gurmánsky program. Je len na vás, či si zahráte tenis, basketbal, plážový volejbal, plážový futbal, ping-pong či minigolf, zájdete do posilňovne, budete počúvať živú hudbu a necháte sa unášať španielskymi rytmami alebo nájdete odvahu na najrôznejšie vodné športy (vodné lyžovanie, jet ski, jazdu na šlapadlách , banáne či pneumatike). Milovníci histórie a poznávania nových miest môžu vyraziť do mesta Rhodos obdivovať jeho architektonické krásy. K objavovaniu ostrova môžete tiež využiť auto, ktoré si požičiate priamo v hoteli.

Stravovanie

V závislosti od typu vybraného pobytu budete mať v hoteli La Marquise zabezpečenú buď polpenziu (raňajky a večere formou bufetu), alebo all inclusive. All inclusive zahŕňa raňajky formou bufetu, neskoré kontinentálne raňajky, obedy a večere znova formou bufetu. Dvakrát do týždňa zažijete tematickú večeru (bufet v štýle gréckej, talianskej či medzinárodnej kuchyne), raz za dobu svojho pobytu môžete po predchádzajúcej rezervácii navštíviť a la carte reštauráciu One Gurmet Snack. Okrem popoludňajšej kávy a čaju vás od 10:00 až do 24:00 potešia nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby a lahodná zmrzlina.