Open navigation

Hotel Lutania Beach
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Požadujete na dovolenke hlavne all inclusive servis? Radi si doprajete lahodné koktejly, chuť miestneho vína aj dobre vychladeného piva? Takých ako vás určite nadchne pobyt v hoteli Lutania Beach.

PIVO, VÍNO A KOKTAILY

Okrem širokej ponuky nápojov i jedál hotel ponúka aj množstvo vybavenia pre voľný čas. Môžete si tu zahrať biliard a tenis, pripojiť sa k wi-fi, usadiť sa v televíznej miestnosti alebo vyskúšať jeden z vodných športov na nádhernej pláži.

Krásny hotel Lutania Beach leží na severovýchode ostrova Rhodos, priamo na pláži v letovisku Kolymbia. Od hotela je krásny výhľad na okolitú krajinu, do centra mesta to pritom nie je viac ako 400 metrov. Medzinárodné letisko Diagoras leží vo vzdialenosti necelých 30 km, Rhodos Town je zhruba o päť kilometrov bližšie. Vďaka vynikajúcej polohe na polceste medzi mestami Rhodos a Lindos je Lutania Beach (ostatne ako takmer všetky hotely Kolymbii) vyhľadávaným cieľom turistov a nadšených cestovateľov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Lutania Beach sa skladá z niekoľkých dvojposchodových budov, ponúkajúcich dokopy presne 123 izieb. V recepcii vo vstupnej hale sa nachádzajú trezory, ktoré si môžete za poplatok prenajať. V lobby máte možnosť sa zadarmo pripojiť k wi-fi, využitie internetového kútika je spoplatnené. Ďalšími súčasťami hotela sú hlavná reštaurácia, bazénový bar, snack-bar, televízna miestnosť, jeden sladkovodný bazén pre dospelých a jeden pre deti, opaľovacia terasa a minimarket. Lehátka a slnečníky pri bazéne môžete k odpočinku využívať bezplatne.

Izby

Štandardné izby hotela Lutania Beach sú klimatizované, poskytujú dve lôžka s možnosťou prístelky, ďalej vlastnú kúpeľňu s wc a fénom, chladničku, satelitnú televíziu a telefón. O bezpečnostný trezor môžete požiadať za poplatok, rovnako ako o wi-fi pripojenie rovno z izby. Na každú izbu nadväzuje balkón alebo terasa. Takmer všetky izby majú priamy, alebo aspoň čiastočný výhľad na more. Ak cestujete vo väčšom počte, nie je problém zažiadať si o rodinnú izbu.

Pláž

Lutania Beach hotel bol postavený hneď pri dlhej pláži Kolymbia. Pláž je prevažne kamenistá s postupným vstupom do mora, je tak bezpečná aj pre deti. Plážové vybavenie zahŕňa lehátka a slnečníky, ktorých využitie je spoplatnené.

Aktivity

Lutania Beach sa nachádza na skvelom mieste, presne na polceste medzi krásnym historickým mestom Rhodos Town a dedinkou Lindos s podmanivou akropolou. Autobusová zastávka je iba pár desiatok metrov od hotela, takže cestovanie odtiaľto je úžasne jednoduché. Dostatočne zabaviť sa ale môžete aj priamo v hoteli. Za poplatok si tu užijete napríklad biliard, tenis alebo vodné športy na pláži, na deti tu čaká pekné súkromné ​​ihrisko. Vo vybrané dni potom pre vás hoteloví animátori prichystajú tiež denné či večerné zábavné programy.

Stravovanie

V rámci pobytu v hoteli Lutania Beach sa môžete tešiť na skvelý all inclusive servis. Raňajky, obedy a večere budete dostávať formou bufetu, ktorý bude otvorený vždy po dobu približne dvoch hodín. K tomu si môžete dopriať studené aj teplé občerstvenie počas dňa, vrátane koláčikov, zmrzliny, kávy a čaju a neobmedzeného množstva nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby (pivo, víno, koktejly).