Open navigation

Hotel Sunshine Rhodos
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Správna dovolenka je pre väčšinu ľudí spojená s príjemným posedením v hoteli. Je skvelé, keď nemusíte nikam chodiť a máte možnosť dopriať si lahodnú kávu, osviežujúce kokteily alebo chutné jedlá priamo na mieste.

TAVERNA, KAVIAREŇ, PIZZERIA

Okrem hlavnej reštaurácie, ktorá vás privíta bohatým bufetom, nájdete v hoteli Sunshine Rhodos tiež kaviareň, grécku tavernu a taliansku a la carte reštauráciu. Príjemne si pochutnáte a pritom nemusíte urobiť z hotela ani krok.

Vďaka all inclusive si v hoteli Sunshine Rhodos vychutnáte hneď tri hlavné jedlá denne (raňajky, obed a večeru formou bufetu), k tomu ľahké občerstvenie v priebehu dňa (pizza, sandwich, sušienky, zmrzlina) a neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby (od 10:00 do 24:00).

Zobraziť mapu

Vybavenie

V areáli hotela Sunshine Rhodes vysadenom vysokými stromami nájdete vstupnú halu s recepciou, televíznu miestnosť, 3 bazény, minimarket, slnečnú terasu, jednu bufetovú a jednu a la carte reštauráciu (taliansku), grécku tavernu, kaviareň, bar na pláži či dva bazénové bary. Deti môžu zamieriť do detského bazénu so šmykľavkami, do miniklubu alebo na detské ihrisko. Za poplatok sa môžete na vybraných miestach pripájať k wi-fi alebo využiť internetový kútik. Využívanie lehátok, slnečníkov aj osušiek pri bazéne je zahrnuté v cene all inclusive zájazdu (za osušky sa skladá vratná kaucia).

Izby

Okrem klasických dvojlôžkových izieb figurujú v ponuke hotela Club Calimera Sunshine Rhodes aj priestrannejšie rodinné izby pre 4 osoby. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, wc, fénom, satelitnou televíziou, telefónom a chladničkou, pobyt v nich vám spríjemní klimatizácia (spoplatnená). V izbách taktiež nájdete bezpečnostnú schránku, do ktorej si môžete za poplatok uložiť všetko cenné. Z každej izby sa dostanete na vlastný balkón alebo terasu.

Pláž

Okraj hotelového areálu tvorí široká okruhliaková pláž s piesčitým podložím. Plážový servis, ku ktorému patria lehátka, slnečníky aj osušky, je možné využívať za poplatok.

Aktivity

Súčasťou all inclusive programu je okrem stravovania aj množstvo aktivít, do ktorých sa tu môžete zapojiť bez ďalších poplatkov - tenis, stolný tenis, aerobik, fitness, plážový volejbal, šípky, lukostreľba či minigolf. Zadarmo si tiež môžete dopriať saunu alebo sa zúčastniť lekcie potápania v bazéne. O zábavu cez deň alebo večer sa vám postarajú animačné programy, v programe sú i grécke večery so živou hudbou. Do spoplatnenej ponuky služieb patria masáže, vodné športy na pláži alebo zapožičanie horských bicyklov.

Stravovanie

Vďaka all inclusive programu nebudete rozhodne nikdy hladní. Okrem pravidelných raňajok, neskorých raňajok, obeda a večere (bufet) máte možnosť raz za pobyt povečerať po predchádzajúcej dohode v jednej z a la carte reštaurácií (talianske alebo gréckej). Každodenne si tiež môžete od 10:00 až do 01:00 objednávať neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických aj alkoholických nápojov. Do all inclusive stravovania patrí i popoludňajšie občerstvenie, zmrzlina, káva, čaj a sušienky.