Open navigation

Hotel Rainbow
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Rainbow je určený pre nenáročných cestovateľov, ktorí nehodlajú tráviť celé dni v budove hotela, ale chystajú sa cestovať a spoznávať ostrov. Vďaka polohe v hlavnom meste Rhodos Town sa v okolí nachádza veľa možností, ako tráviť voľný čas.

NA RHODOS ZA MÁLO

Aj keď má hotel len dve hviezdičky, dostane sa vám tu all inclusive servis až do jedenástej večer. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, chladničku, televíziu a balkón, a navyše sú počas leta klimatizované.

Jednoduchý hotel Rainbow sa nachádza vo východnej časti mesta Rhodos Town, iba 400 metrov od prístavu. Táto oblasť je pokojná a tichá, hoci do rušného centra mesta je to len 1 km, rovnako ako do historického jadra. Mestskú pláž Zefyros nájdete vo vzdialenosti cca 400 metrov od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Okrem recepcie, kde sa ochotný personál postará o všetky vaše priania, nájdete v hoteli ešte reštauráciu, snack bar, bazén s fontánou a slnečnú terasu. Pri bazéne môžete lehátka a slnečníky využívať zadarmo, na pláži naopak za poplatok. Wi-fi aj internetový kútik v hoteli sú takisto za poplatok.

Izby

Dvojlôžkové izby hotela Rainbow si môžete nechať doplniť o prístelku pre vaše dieťa. V každej izbe je vlastné sociálne zariadenie (wc a sprcha), chladnička, televízor a telefón. Izby sú klimatizované a disponujú vlastným balkónom.

Pláž

Najbližšia mestská pláž s kamenistým povrchom sa nachádza asi 400 metrov od hotela, ďalšiu (piesočno-kamenistú) nájdete vo vzdialenosti cca 1 km od hotela. Na plážach funguje plážový servis a väčšinou tiež požičovne vybavenia na vodné športy.

Aktivity

V blízkosti hotela sa nachádza množstvo reštaurácií, klubov a barov, v ktorých sa môžete baviť až do skorého rána. Za poplatok si užijete aj biliard, bowling, fitness alebo tenis v centre mesta. Vzhľadom k hustej sieti autobusovej dopravy je možné vyraziť na exkurzie po celom ostrove a spoznávať Rodos na vlastnú päsť.

Stravovanie

V rámci all inclusive si v hoteli Rainbow môžete dopriať raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, k tomu ľahké občerstvenie počas dňa a všetko zapíjať nealkoholickými i alkoholickými nápojmi miestnej výroby (11:00-23:00).