Open navigation

Hotel Blue Horizon
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Radi by ste si na Rhodose zasurfovali? V tom prípade zabudnite na východné pobrežie a vydajte sa na severozápad ostrova, do letoviska Ialyssos. Jeden z najlepších hotelov pre surfistov je práve Blue Horizon.

surferské POBREŽIE

Ak ráno radi dlho spíte, z tunajších izieb budete mať určite radosť . Nielenže vám poskytnú žiadané pohodlie, navyše sú odhlučnené a cez závesy neprepustia žiadne svetlo. Môžete tak nerušene spať až do obeda.

Hotelový komplex Blue Horizon sa rozkladá na severozápadnom pobreží ostrova Rhodos, v blízkosti vyhľadávanej surferskej pláže. Hotel patrí pod letovisko Ialyssos (známe tiež ako Trianta), od ktorého centra je vzdialený asi kilometer. Cesta na medzinárodné letisko je dlhá cca 7 km, podobne ako cesta do centra hlavného mesta Rhodos Town.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Blue Horizon ponúka svojim návštevníkom celkovo 222 izieb, k tomu ako bonus prekrásnu záhradu s palmami a najlepšiu pláž pre windsurfing na celom ostrove. Izby sú odhlučnené a vybavené zatemňujúcími závesmi, takže sa pokojne prebudíte hoci až na obed. Vybavenie tvorí vstupná hala s recepciou, televízny kútik, hotelová reštaurácia s vonkajšou terasou a bar. Na pláži je situovaná snack reštaurácia s príhodným názvom Surfer. Ak nie ste zrovna při mori, môžete sa počas dňa kedykoľvek osviežiť vo vonkajšom bazéne. Deti majú k dispozícii vlastný bazén a takisto ihrisko na hranie. Lehátka a slnečníky rozložené pri bazénoch si môžu hostia hotela požičať zdarma.

Izby

Hotel Blue Horizon má v ponuke niekoľko typov izieb, z ktorých majú klienti cestujúci s CK väčšinou k dispozícii dvojlôžkovú izbu s výhľadom na more / do hôr alebo bungalov s výhľadom do záhrady. Izby ladené do optimistických hrejivých tónov sú vybavené dvoma lôžkami, kúpeľňou s wc a sušičom vlasov, chladničkou, telefónom, balkónom a satelitnou televíziou. Na detskú postieľku alebo klasickú prístelku máte nárok bez ďalších príplatkov, za poplatok je len trezor a pripojenie k wi-fi. Maximálna obsadenosť tohto typu izby je 2-3 osoby. Bungalovy sú tiež klimatizované a s možnosťou prístelky, čo do vybavenia obsahujú presne to, čo izby.

Pláž

Priamo pri hoteli Blue Horizon sa rozprestiera príjemná piesčitá pláž, vybavená lehátkami a slnečníkmi pre väčšie pohodlie. Plážové vybavenie môžete využívať za poplatok. Spoplatnené sú tiež vodné športy, ktoré si tu môžete vyskúšať.

Aktivity

V hoteli si môžete zahrať tenis, basketbal alebo plážový volejbal - prenájom tenisových kurtov, rovnako ako ihrisko na basketbal aj volejbal je za poplatok. Priamo na pláži pri hoteli sídlia dve surferské školy. Ak sa teda chcete naučiť základom kitesurfingu alebo klasického surfovania, ste tu správne. Učiteľa tu zoženiete nielen na lekcie surfovania, ale aj na tenisové hodiny. Okrem toho si môžete zjednať hodinu potápania, vyjsť si do okolia na koni, prenajať si auto alebo vyraziť do hôr na lezeckú výpravu. Všetky tieto aktivity vám zamestnanci hotela radi sprostredkujú. Navyše pre vás chystajú po celú sezónu športové aktivity a večerné zábavné programy, pre deti zase najrôznejšie hry počas dňa a niektoré večery detské disko.

Stravovanie

Podľa typu vybraného zájazdu si v hoteli Blue Horizon doprajete buď raňajky, alebo polpenziu. Priplatiť si môžete aj plnú penziu. Raňajky i večere sa podávajú formou bufetu, kde môžete ochutnať široký výber miestnych špecialít. Tešiť sa samozrejme môžete aj na pochúťky medzinárodnej kuchyne.