Open navigation

Hotel Memphis Beach
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Memphis Beach sa nachádza v pokojnej oblasti obľúbeného letoviska Kolymbia. Preto ak chcete striedať odpočinok na pláži s návštevami gréckych taverien a s cestovaním po ostrove, ste tu na správnom mieste.

V PRÍJEMNej Kolymbii

Nudy sa tu rozhodne obávať nemusíte. Priamo v areáli hotela si môžete zahrať volejbal, stolný tenis a biliard, alebo vyraziť na neďaleké golfové ihrisko. Ak vás zaujíma miestna kultúra a zvyky, prídete si na svoje počas gréckych večerov, ktoré sa v hoteli organizujú.

Útulný hotel Memphis Beach sa nachádza v pokojnom prostredí, vzdialený pritom len niekoľko desiatok metrov od centra letoviska Kolymbia na severovýchode ostrova Rhodos. Poloha hotela je ideálna, aby sa odtiaľto dali organizovať výpravy po celom ostrove. Vzdialenosť na letisko je približne 30 km, do hlavného mesta Rhodos Town 20 km a do mestečko Lindos 25 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel pozostávajúci z hlavnej budovy a troch vedľajších budov s izbami leží v tieni krásnej zelenej záhrady, iba 200 metrov od jednej z obľúbených rhodoských pláží. V priestoroch hotela nájdete okrem vstupnej haly s recepciou a trezorom (za poplatok) tiež internetový kútik alebo bezdrôtové wi-fi pripojenie (tiež za poplatok), televízny kútik, reštauráciu, bar, minimarket a dva bazény. Slnečníky a ležadlá, ktoré sú rozostavené pozdĺž bazénu, môžete využívať zdarma.

Izby

Štandardné dvojlôžkové izby v príjemných tlmených tónoch nie je problém doplniť prístelkou, ich vybavenie je štandardne tvorené vlastnou kúpeľňou so sprchou / vaňou a wc, televízia, telefón, chladnička, klimatizácia (v období 1.7.-31.8. v prevádzke zadarmo, inak nutné doplatiť) a balkón alebo terasa.

Pláž

Priestrannú piesčito-kamienkovú pláž obmývanú priezračnými vodami Egejského mora nájdete zhruba 200 metrov od hotela. Využívanie ležadiel a slnečníkov, rovnako ako vodné športy patria k spoplatneným službám.

Aktivity

V hoteli Memphis Beach máte možnosť stráviť aktívnu dovolenku, rovnako ako odpočívať pri bazéne a popíjať koktaily z miestneho baru. Pokiaľ sa rozhodnete skôr pre športové aktivity, máte na výber hneď z niekoľkých športov. Zahrať si môžete volejbal, stolný tenis alebo biliard, alebo dokonca golf na neďalekom ihrisku Afandou. Ak sa chcete trochu rozhýbať, môžete tiež zamieriť do fitness centre, zahrať si vodné pólo alebo požičať bicykel / auto / motorku a vyraziť spoznávať krásy ostrova Rhodos podľa vlastného programu. Raz týždenne navyše usporadúvajú zamestnanci hotela tradičný grécky večer alebo večer s živou hudbou, počas ktorého sa okrem klasických gréckych tradícií zoznámite aj s výbornou ostrovnou kuchyňou. Biliard, air hockey a vodné športy na pláži patria ku spoplatneným aktivitám.

Stravovanie

K pobytu v hoteli Memphis Beach patrí stravovanie all inclusive, ktoré zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, malé občerstvenie navyše (vrátane kávy a čaju) a zmrzlina. Od 10:00 do 23:00 si môžete podľa vlastnej chuti objednávať miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.