Open navigation

Hotel Niriides Beach
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Počas pobytu v Niriides Beach by bol priam hriech nevyužiť skvelú polohu hotela a nevyraziť spoznávať krásy Rhodosa. Areál je situovaný na severovýchode Rhodosa, v letovisku Kolymbia, na pol ceste medzi mestami Lindos a Rhodos Town.

ZASLÚŽENÁ POLOHA

Príjemné posedenie si užijete nielen v reštauráciách v centre mesta, ale aj v hotelovej taverne a na terase pri bazéne. Deti tu majú svoj vlastný bazén a ihrisko na hranie.

Niriides Beach je útulný hotelový komplex rozkladajúci sa na okraji letoviska Kolymbia (severovýchodný Rhodos). Hlavné mesto Rhodos Town aj hojne navštevované mestečko Lindos leží vo vzdialenosti 25 km, každé na opačnú stranu. Autobusy zastavujú asi 100 metrov od hotela. Do centra Kolymbie dôjdete po 200 metroch, o ďalších 200 metrov ďalej sa nachádza pláž.

Zobraziť mapu

Vybavenie

K hotelovému vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou a bezpečnostnými schránkami (za poplatok), TV miestnosť, reštaurácia, snack bar, pool bar, taverna, detské ihrisko a slnečná terasa. Osviežiť sa môžete vo vonkajšom bazéne, deti majú pre seba vlastný malý bazén. Lehátka a slnečníky máte možnosť využívať zadarmo. Zaplatiť musíte za internet a wi-fi pripojenie.

Izby

Klasické dvojlôžkové izby vám poskytnú dostatok priestoru , ktorý nie je problém doplniť prístelkou, pokiaľ by ste sem dorazili v trojici. K izbe patrí vždy balkón alebo terasa a kúpeľňa s toaletou. Ďalej tu nájdete satelitnú televíziu, chladničku a telefón. Všetky izby sú klimatizované (v období 15.6-15.9. je klimatizácia zdarma).

Pláž

Príjemná piesčito-kamienková pláž v zátoke sa nachádza zhruba 400 metrov od hotela. Na pláži nájdete lehátka a slnečníky, ktoré môžete využívať po zaplatení.

Aktivity

Počas dovolenky v hoteli Niriides Beach máte dve základné cesty, ako naložiť so svojím voľným časom. Buď využijete skvelú polohu hotela a vydáte sa odtiaľ poznávať Rodos (autobus zastavuje kúsok od hotela, v Kolymbii nájdete aj požičovňu áut a motoriek), alebo si v príjemnom prostredí tunajšieho areálu budete užívať jeden drink za druhým a opaľovať sa pri krásnom priezračnom bazéne. Ani ak sa rozhodnete zostať v hoteli, nemusí byť vaša dovolenka vyložene pasívna. Môžete si tu zahrať stolný tenis (zadarmo), klasický tenis alebo biliard (za poplatok). Na pláži sa zabavíte počas vodných športov, deti sa môžu vyblázniť vo vlastnom bazéne alebo na detskom ihrisku.

Stravovanie

Hotel Niriides Beach poskytuje v rámci ubytovania svojim hosťom stravovanie all inclusive. formou švédskych stolov sa tu nasýtite bohatými raňajkami, lahodnými obedmi aj pestrými večerami. Súčasťou all inclusive je tiež malý olovrant, zmrzlina pre deti (do 14 rokov) a neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby (od 10:00 až do 23:45).