Open navigation

Hotel Irene Palace
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Irene Palace je príjemný hotel menšej veľkosti vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Pre tie je tu pripravený pekný detský kútik, elektronické hry a mini zoo. Priamo v hoteli je možné zohnať si dovolenkový suvenír alebo obstarať malé nákupy.

NÁKUPY V HOTELI

Ani dospelí neprídu v Irene Palace skrátka. Môžu si zahrať biliard, plážový volejbal alebo golf na neďalekom ihrisku. Celá rodina sa spolu skvele zabaví na minigolfe, pri šípkach alebo pri stolnom tenise.

Pohľadný hotel s rozľahlou záhradou Irene Palace sa nachádza v známom letovisku Kolymbia, asi 25 km od hlavného mesta Rhodos. Cesta autobusom na letisko zaberie zhruba pol hodiny. Necelých 10 km od hotela sa rozlieha golfové ihrisko Afandou. Do centra Kolymbie je to takpovediac na skok, rovnako ako na autobusovú zastávku, z ktorej máte dobré spojenie do všetkých kútov ostrova.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel ponúka svojim hosťom takmer 250 izieb, a okrem toho vstupnú halu s recepciou, televízny a internetový kútik (internet za poplatok), reštauráciu, lobby bar alebo bar pri bazéne. Hotel je pokrytý wi-fi signálom, takže k internetu sa pripojíte bez námahy a bezdrôtovo. Za poplatok si môžete uložiť cennosti v bezpečnostnej schránke, využitie ležadiel a slnečníkov pri bazéne je bezplatné. K vymoženostiam hotela patrí tiež bazén s oddelenou detskou časťou, vírivka, sauna, minimarket alebo kaderníctvo.

Izby

Štandardné dvojlôžkové izby majú možnosť jednej prístelky a sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou / vaňou, záchodom, telefónom, satelitnou televíziou a chladničkou. Klimatizácia je v prevádzke od 1.6. do 15.9. K spoplatneným službám patrí využitie trezoru a pripojenie k wi-fi. Súčasťou každej izby je balkón alebo terasa.

Pláž

Pôvabná štrkovo-piesčitá pláž leží iba 80 metrov od hotela. Za poplatok tu môžete využívať lehátka a slnečníky alebo vyskúšať niektorý z vodných športov.

Aktivity

Animátori hotela pre vás pravidelne pripravujú denné a večerné programy, v ktorých nájdete šport i zábavu. Medzitým si tu môžete zahrať basketbal, stolný tenis, futbal, šípky, plážový volejbal či klasický tenis (bez osvetlenia) alebo si zájsť zacvičiť do fitness. K spoplatneným aktivitám patrí biliard, minigolf, tenis za umelého osvetlenia, elektronické hry, masáže a vodné športy na pláži. Za výber hotela Irene Palace vám budú vďačné najmä vaše deti, pretože okrem klasického miniklubu (4-12 rokov) a detského ihriska tu nájdete tiež mini-zoo s danielmi, poníkmi a húskami, s ktorými sa deti môžu hrať alebo ich kŕmiť. Vy si môžete zájsť na golf do neďalekého klubu Afandou (3 km) a dopriať tak príjemný odpočinok telu i mysli.

Stravovanie

K pobytu v hoteli Irene Palace si môžete zakúpiť buď polpenziu, alebo all inclusive. V rámci all inclusive jedálnička dostanete navyše okrem klasických raňajok a večere formou bufetu tiež obed (bufet), sendviče, sušienky a zmrzlinu pre deti, ktoré tu majú dokonca svoj vlastný obedový bufet. Z nápojov máte na výber medzi nealkoholickými a alkoholickými nápojmi miestnej výroby, čapovaným pivom, kávou a čajom, všetko od 10:00 do 23:00.