Open navigation

Hotel Fantasy
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pre tých, ktorí dávajú prednosť menším hotelom s útulnou záhradkou a areálom ďalej od centra diania, je tu hotel Fantasy. Nachádza sa na okraji pokojného letoviska Kolymbia, takže za nákupmi ani jedlom nemusíte ďaleko, a pritom si tu užijete ničím nerušenú dovolenku.

Malý a útulný

Kolymbia sa vyznačuje nádherným, členitým pobrežím s kopcami, piesčitými plážami a malým prístavom. Ak si radi posedíte v útulnej taverne s výhľadom na more, s výberom dovolenky už nemusíte ďalej váhať.

Hotel Fantasy leží v severnej časti letoviska Kolymbia, poldruha kilometra od jednej z najkrajších pláží ostrova. Do centra Kolymbie plného reštaurácií, taverien a barov je to len 900 metrov, hlavné mesto Rhodos aj medzinárodné letiská sú vzdialené zhruba 25 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Univerzálny hotel Fantasy sa hodí pre všetky vekové kategórie. Skladá sa z niekoľkých budov, medzi ktorými nájdete malú útulnú záhradu na posedenie a tiež bazén s oddelenou časťou pre deti. Po vstupnej hale s recepciou hostia ďalej natrafia na hlavnú reštauráciu, snack bar, bar pri bazéne, slnečnú terasu a televízny kútik. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú k dispozícii zdarma, zatiaľ čo pripojenie k internetu (káblové aj bezdrôtové) je spoplatnené.

Izby

Základné ubytovanie poskytujú dvojlôžkové izby, ktoré sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV so satelitným prijímačom a balkónom alebo terasou. Individuálne ovládateľnú klimatizáciu môžete zdarma využívať od 15.6. do 1.9., po zvyšok roka sa používa spoplatnene. Trezor a chladničku dostanete na izbu tiež za poplatok. Priplatiť si budete musieť aj v prípade, že budete chcieť rodinnú izbu, ale získate tak veľkorysý priestor pre celú rodinu.

Pláž

Krásna piesčito-kamenistá pláž leží od hotela vo vzdialenosti asi 1500 metrov. Dopravu na pláž zaisťuje vo vybraných časoch hotel. Plážový servis, teda lehátka, slnečníky a miestny bar, je spoplatnený.

Aktivity

V hoteli Fantasy máte príležitosť nerušene leňošiť pri bazéne s koktejlom v ruke, zahrať si biliard alebo sa v televíznom kútiku pozrieť na zaujímavé programy vysielané satelitnou televíziou. Na pláži máte na výber z množstva vodných športov a ďalších prázdninových aktivít, ak dávate prednosť suchozemskej zábave, iste oceníte blízkosť centra Kolymbie s početnými obchodmi, barmi, reštauráciami a tavernami. Vďaka výhodnej polohe na severovýchodnom pobreží ostrova je to odtiaľto na skok do všetkých známych miest na Rhodose - do Údolia motýľov, k Siedmich prameňom, do kúpeľov Kalithea aj do hlavného mesta Rhodos Town.

Stravovanie

All inclusive stravovanie, ktoré je súčasťou takmer všetkých pobytov v hoteli Fantasy, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, k tomu popoludňajší zákuskok s kávou a čajom a jako bonus neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie, preto si nezabudnite pribaliť dlhé nohavice a košeľu, dámy najlepšie šaty alebo sukňu s blúzkou.