Open navigation

Hotel Avra Beach
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pre tých, ktorí nepotrebujú superluxusné hotelové komplexy, ale predsa len chcú počas svojej dovolenky na Rhodose istotu príjemného, vzdušného a upravenho bývania, je tu Avra ​​Beach.

ZLATÁ STREDNÁ CESTA

Prehnane vysokých cien sa nemusíte báť, pritom kvalita stravy aj ubytovania je tu veľmi slušná. Navyše máte odtiaľto blízko k mnohým zaujímavým pamiatkam. Pre dovolenku vo dvojici je hotel ako stvorený.

Rodinný komplex Avra ​​Beach sa rozkladá priamo na krásnej piesčitej pláži s drobnými okruhliakmi v centre oblasti Ixia, medzi letoviskom Ialyssos a hlavným mestom Rhodos Town. Obchodíky, bary a reštaurácie nájdete v bezprostrednej blízkosti hotela, letisko sa nachádza asi 7 km odtiaľto. Centrum hlavného mesta je vzdialené asi 6 kma dostanete sa sem niekoľkokrát denne autobusom, ktorý zastavuje takmer pred hotelom.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou hotelového vybavenia je vstupná hala s recepciou, televízny kútik, hlavná reštaurácia, bazénový bar, snack-bar a bar na pláži, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi, detský bazén, nákupná arkáda a ihrisko pre deti. Internetový kútik aj wi-fi pripojenie (v lobby, pri bazéne a v okolí reštaurácie) môžu hoteloví hostia využívať za poplatok. Veľkou pýchou hotela je jeho skvele udržiavaná záhrada.

Izby

V príjemnom prostredí izieb hotela Avra ​​Beach sú pre obyvateľom pripravené dve pohodlné lôžka, vlastná kúpeľňa s wc a fénom, a väčšie pohodlie satelitná televízia, telefón, chladnička a balkón alebo terasa. Za poplatok je možné prenajať si bezpečnostnú schránku. Klimatizácia v izbách funguje automaticky medzi 15.6. a 15.9., po zvyšok roka vám ju zanestnanci hotela ochotne sprevádzkujú za poplatok.

Pláž

Kamenistá pláž s piesočným podložím sa nachádza priamo pri hoteli, takže za opaľovaním pri vode nemusíte chodiť nikam ďaleko. Plážový servis v podobe slnečníkov a lehátok je k dispozícii za poplatok.

Aktivity

Ak sa radi hýbete, v Avra ​​Beach máte k tomu rozhodne dosť príležitostí. Zahrať si tu môžete tenis, stolný tenis, šípky či volejbal ako súčasť balíčka all inclusive (zdarma). Ak sa vám nechce vymýšľať, čo budete robiť, hoteloví animátori vymyslia zábavné programy za vás. Deti sa dosýta zabavia v miniklube, vy si medzitým môžete zájsť na nákupy do hotelovej nákupnej arkády alebo do mesta. Celá rodina potom môže vyraziť na výlet do okolia a do zaujímavých miest po celom Rhodose.

Stravovanie

Vďaka all inclusive si v hoteli Avra ​​Beach vychutnáte hneď tri hlavné jedlá denne (raňajky, obed a večeru formou bufetu), k tomu malé alebo väčšie občerstvenie v priebehu dňa (pizza, sandwich, sušienky, zmrzlina) a neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby (od 10:00 do 24:00).