Open navigation

Hotel Cathrin
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nechcete byť celý deň viazaní na hotel, preto hľadáte ubytovanie s polpenziou? Radi by ste cestovali po ostrove a hľadáte miesto, odkiaľ bude všetko nablízku? Hotel Cathrin spĺňa oboje.

U NAJKRAJŠÍCH PLÁŽÍ

Vďaka polohe na severovýchode ostrova to odtiaľto máte kúsok na letisko, do hlavného mesta aj k najzaujímavejším údoliam a plážam – napríklad k pláži Ladiko a k pláži Anthonyho Quinna. Navyše sa blízko nachádza golfové ihrisko a antické kúpele Kalithea. Pre poznávanie ostrova je ubytovanie v hoteli Cathrin ideálne.

Architektonicky vynikajúco navrhnutý hotel Cathrin sa nachádza asi 3 km od obľúbeného letoviska Faliraki v oblasti Ladiko. Vo Faliraki nájdete množstvo barov, reštaurácií a taverien. Približne 3 km delí hotel aj od mestečka Afandou s príjemným golfovým ihriskom. Od letiska k hotelu je to potom asi 20 km, od centra mesta Rhodos Town približne 15 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Komplex Cathrin tvorí dohromady celkom 6 budov, v ktorých okrem pekných priestranných izieb nájdete hlavnú reštauráciu, dobre vybavenú posilňovňu a recepcii. Súčasťou vonkajšieho vybavenia je priestranný bazén s terasou na slnenie, zastaviť sa môžete v bare pri bazéne. Lehátka a slnečníky pri bazéne môžete zdarma, osušky sa požičiavajú za poplatok. Spoplatnené je tiež využitie internetového kútika a pripojenie na wi-fi.

Izby

Štandardné izby sú situované v rôznych budovách a ich vybavenie zahŕňa centrálnu klimatizáciu (od 15.6. do 20.9. bezplatne), satelitnú televíziu, sušič vlasov, kúpeľňu s wc a balkón alebo terasu. Na vyžiadanie dostanete detskú postieľku.

Pláž

Hotel sa nachádza v blízkosti hneď dvoch preslávených pláží. Piesčitá pláž v Ladiko je vzdialená asi 650 metrov, vo vzdialenosti 850 metrov nájdete ďalšiu obľúbenú pláž Anthony Quinn s kamenistým podložím. Hotelový autobus vás zavezie na pláž trikrát denne.

Aktivity

Počas pobytu v hoteli Cathrin sa môžete zúčastniť organizovaných animačných programov, alebo si sami zahrať obľúbený šport. Zadarmo si kedykoľvek zahráte volejbal a vodné pólo, k spoplatneným aktivitám patrí tenis, stolný tenis a cvičenie vo fitness. V centre prázdninového letoviska Faliraki môžete nakupovať, baviť sa, jesť a piť až do rána. Pre deti je v hoteli k dispozícii detský bazén a ihrisko.

Stravovanie

Stravovanie v hoteli Cathrin prebieha formou polpenzie – čo je vhodné, ak chcete vyraziť za kulinárskymi objavmi do blízkych letovísk, alebo ak chcete veľa cestovať. Raňajky a večere sa v hoteli odohrávajú formou bufetu.