Open navigation

Hotel Forum Beach
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Máte doma tri deti, alebo chcete vziať na dovolenku ešte známu na stráženie? Potom iste viete, aké je ťažké zohnať izbu pre päť ľudí. V hoteli Forum Beach ale tento problém mať nebudete. Do útulných štúdií sa môžu umiestniť až tri prístelky, ešte viac priestoru poskytujú apartmány pre 5 osôb.

UBYTOVANIE AŽ PRE PÄŤ OSÔB

Aj keď vyrážate na dovolenku s celou rodinou, nemusíte stráviť každý večer vymýšľaním hier pre každé dieťa. Bez problémov sa všetci zabavíte pri dennom aj večernom animačnom programe, v bazéne alebo v kúpeľnom centre. Deti tu majú aj vlastné ihrisko.

Aparthotel Forum Beach sa skladá z niekoľkých k sebe priľahlých budov, ktoré sa týčia za miestnou komunikáciou kúsok od piesočno-kamienkovej pláže. Letovisko, v ktorom hotel leží, sa nazýva Ialyssos a nachádza sa na severozápade ostrova, asi 8 km od centra hlavného mesta Rhodos Town. Zóna s obchodmi a barmi začína už 100 metrov od hotela, na letisko stačí prekonať vzdialenosť 7 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Forum Beach návštevníkov čaká príjemné prostredie so širokou škálou voľnočasových aktivít. Vo vstupnej hale s recepciou môžete chytiť wi-fi signál, pripojiť sa na internet je možné aj v lobby (cena je cca 3 € / hod.). Občerstvenie vám pripraví personál v 2 reštauráciách a 3 baroch (dva v areáli a jeden na pláži). K ovlaženiu priamo medzi budovami slúžia 3 bazény, deti tu majú svoj vlastný bazén so šmykľavkami. Samozrejmosťou sú lehátka a slnečníky, okolo bazénov ako aj tie na pláži môžete využívať zadarmo. Osušky vám zamestnanci hotela radi zapožičajú za vratnú kauciu.

Izby

Základné bývanie poskytujú v hoteli Forum Beach dvojlôžkové štúdiá s možnosťou až troch prísteliek. Patrí k nim vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, wc, fén), kuchynský kút (zahŕňa chladničku, varič a základný riad), satelitná televízia a telefón. Klimatizácia funguje zadarmo medzi 15.6. a 15.9., po zvyšok roka si musíte priplatiť. K spoplatnenému vybaveniu patrí aj trezor, ktorý bude prípadných záujemcov stáť 3 € na deň. Opaľovať sa môžete na vlastnej terase alebo balkóne. Ak budete mať záujem a nevadí vám si za pohodlie priplatiť, môžete sa nasťhovať do zrekonštruovaného apartmánu pre 2-5 osôb alebo superior apartmán (s dvomi oddelenými miestnosťami).

Pláž

K hotelu patrí piesčito-kamenistá pláž s lehátkami a slnečníkmi (vybavenie v časti pláže patriacej k hotelu Forum Beach je medzi 13.5. a 30.9. k dispozícii zdarma). Vstup do mora je strmší, preto sa veľmi nehodí pre malé deti. Od hotela je pláž oddelená miestnou komunikáciou.

Aktivity

Ak máte radi rôznorodé animačné programy, ponuka hotela Forum Beach vás určite nesklame. Zábavu si tu vďaka miestnym animátorom užijete cez deň, rovnako ako večer. Deti tu majú k dispozícii vlastné ihrisko a detský kútik, pre etské hry plne vyhovujúce, zatiaľ čo dospelí si môžu zájsť do kúpeľného centra Thalassa Forum Spa na masáž, do sauny, hammamu, jacuzzi alebo do vyhrievaného bazéna. Celá rodina si užije veľa zábavy pri stolnom tenise, šípkach, basketbalu a plážovom volejbale (zdarma) alebo pri biliarde, tenise, fitness, minigolfe a elektronických hrách (za poplatok).

Stravovanie

Stravovanie v hoteli Forum Beach prebieha formou all inclusive. Okrem bufetových raňajok, obedu a večere tak dostanete počas dňa tiež niečo teplé na posilnenie (vrátane pizze), šaláty, zmrzlinu a ovocie. Neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby je samozrejmosťou. Niekoľkokrát do týždňa si navyše pochutnáte na tematickej večeri formou bufetu (chystá sa grécka alebo talianska kuchyňa). V plážovom bare, ktorý je v prevádzke od 15.6. do 15.9., medzi 10: 00-16: 00 môžete zahnať smäd pivom, kávou a nealkoholickým nápojom.