Open navigation

Hotel Kalithea Horizon and Mare Palace
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak dávate pred nekonečne dlhými plážami prednosť tým menším, ukrytým medzi skalnými bralami, ktoré vás chránia pred zvedavými zrakmi aj pred nepriazňou počasia, pláž pri hoteli Kalithea Horizon and Mare Palace si zamilujete.

PLÁŽ MEDZI ÚTESMI

Útulný hotel v tradičnom egejskom štýle je vybudovaný na skalnatom útese, odkiaľ poskytuje krásny výhľad na pobrežie z izieb, z terasy hlavnej reštaurácie aj z vonkajších víriviek.

 

Dvojica sesterských hotelov Kalithea Horizon Royal a Kalithea Mare Palace bola postavená na skalnatom pobreží, odkiaľ sa vám naskytne ten najlepší výhľad do zátoky Kalithea, na Egejské more i na Rhodos Town, vzdialený asi 6 km. Za okamih sa dostanete do centra Faliraki s rozľahlým aquaparkom, vzdialeného 3 km, alebo k barom a obchodom v stredisku Kalithea približne 1 km od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Kalithea Horizon si vás získa pôvabným Egejským štýlom a tradičnou architektúrou s autentickými gréckymi prvkami. Hlavná reštaurácia s terasou vám poskytne nádherný výhľad na more, rovnako skvelý rozhľad a okolie ako na dlani budete mať aj z vonkajšej vírivky. Nájdete tu hneď niekoľko barov, vrátane baru na pláži (jeho využívanie nie je v cene all inclusive), tavernu, a la carte reštauráciu (nutná rezervácia) alebo hernú miestnosť s automatmi, videohrami, stolným futbalom či ping-pongom. V priestrannej záhrade sú zabudované pôsobivé kaskádovité bazény s vodopádmi, detským hrám bude viac vyhovovať malý bazén. Na slnečnej terase sú hotelovým hosťom k dispozícii slnečníky a lehátka, ku ktorým si môžete zapožičať osušky za vratnú zálohu. Klienti hotela môžu zároveň využívať služby a vybavenie sesterského hotela Kalithea Mare Palace, a to vrátane stravovania vo vybraných reštauráciách.

Izby

Súčasťou vybavenia štandardnej izby v hoteli Kalithea Horizon and Mare Palace je satelitná televízia, telefón, rádio, chladnička, fén, trezor (za poplatok) a súkromný balkón / terasa. Od mája do októbra letné horúčavy zmierňuje aj klimatizácia. Mini chladnička je dopĺňaná vždy po troch dňoch (súčasťou uvítacieho balíčka je voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno a chipsy). V štandardnej izbe sa ubytujú až 3 ľudia, pre početnejšie rodiny sú potom určené rodinné izby, superior izby a suity.

Pláž

Súkromná pláž je ukrytá medzi skalami pod hotelom, čo zaručuje pokoj a závetrie. Podložie tvorí hrubší piesok prechádzajúci v kamienky pri vstupe do vody. Pre príjemnejšie ležanie je pláž vybavená ležadlami a slnečníkmi (za poplatok), za kauciu k nim môžete dostať osušku (výmena dvakrát týždenne). Konzumácia nápojov a pochutín v plážovom snack bare nie je zahrnutá v cene all inclusive. Ak sa vám nechce na pláž chodiť pešo, môžete využiť hotelový mikrobus.

Aktivity

Športovci a milovníci aktívneho oddychu budú z ponuky aktivít v komplexe Kalithea Horizon and Mare Palace úplne unesení. Vyskúšať si tu môžu klasický tenis, stolný tenis, futbal, aerobik a aquaaerobik, fitnes, lukostreľbu, minigolf, basketbal alebo volejbal, či dokonca jeden cvičný ponor, zahrnutý v cene pobytu. Ďalšie lekcie potápania a návštevy hotelového spa centra už sú spoplatnené. Deti majú k dispozícii vlastný detský bazén, ihrisko, miniklub (deti 4-12 rokov) a miestnosť s videohrami (za poplatok). Vďaka dobrému autobusovému spojeniu do hlavného mesta môžete precestovať celý ostrov a navštíviť napríklad známe Údolie motýľov alebo dedinku Lindos. Iba 10 km od hotela sa nachádza krásne 18 jamkové golfové ihrisko Afandou.

Stravovanie

Ak máte počas svojho pobytu nejakú istotu, potom tú, že v hoteli Kalithea Horizon and Mare Palace určite nebudete hladovať. Tunajšie all inclusive zahŕňa skoré raňajky, klasické raňajky a neskoré kontinentálne raňajky, ďalej obedy v taverne alebo v bare pri bazéne, teplé i studené občerstvenie v priebehu celého popoludnia, večeru v hlavnej reštaurácii a menšie polnočné jedlo. K tomu všetkému popoludňajšiu kávu, čaj a zákusky a takmer po celý deň zmrzlinu. Medzi 10:00 a 24:00 naviac dostanete neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických nápojov, a to nielen miestnej, ale aj zahraničnej výroby.