Open navigation

Hotel Mitsis Alila
späť na Rhodos

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Mitsis Alila je nádherný lifestylový hotel, ktorý si s obľubou vyberajú nároční cestovatelia všetkých vekových kategórií. Ak máte radi čistý a jednoduchý štýl, určite si to tu zamilujete.

HOTEL ČO MÁ ŠTÝL

Potrpíte si na kvalitné jedlo a chcete si o dovolenke dopriať čo najpestrejšiu stravu? V tunajších 9 reštauráciách a 5 baroch to nebude žiadny problém.

Veľkorysý hotel Mitsis Alila, otvorený v roku 2013, sa nachádza v blízkosti obľúbeného letoviska Faliraki, približne 4 km od hlavných nákupných a zábavných možností. Rhodos Town, hlavné centrum ostrova, je vzdialené necelých 10 km, zatiaľ čo cesta na letisko je dlhá asi 20 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hlavnej osemposchodovej budove nájdete okrem prekrásnych izieb tiež vstupnú halu s recepciou, výťahy pre ľahšie a rýchlejšie presuny, čistiareň, práčovňu a lekársku ordináciu. Súčasťou rezortu je 9 reštaurácií, 5 barov, nákupná arkáda, internetový kútik, herňa, vonkajší amfiteáter a konferenčná hala. Využívať môžete tiež terasu na slnenie (s lehátkami a slnečníkmi) alebo veľký bazén s morskou vodou. Vo vstupnej hale je pre vás zdarma k dispozícii wi-fi pripojenie.

Izby

V štandardných dvojlôžkových izbách nájdete jednu manželskú posteľ a jednu alebo dve postele normálnej veľkosti, vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC a balkón / terasu. K ich vybaveniu patrí klimatizácia, bezpečnostná schránka, satelitná LCD televízia, telefón, minibar a set na prípravu kávy a čaju. Za poplatok sa môžete z pohodlia izby pripájať k hotelovej bezdrôtovej sieti. Okrem štandardných dvojlôžkových izieb s výhľadom smerom k horám si môžete požiadať aj o izbu s terasou otočenou k moru, o rodinnú izbu alebo o (junior) suite, v ktorej si užijete navyše extra spálňu a druhú satelitnú televíziu.

Pláž

Mitsis Alila leží priamo pri krásnej piesčitej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ktorý je bezpečný aj pre malé deti. Na pláži na vás čaká okrem ležadiel a slnečníkov tiež útulný bar. Osušky dostanete na požiadanie výmenou za vratnú kauciu.

Aktivity

V hoteli Mitsis Alila neostanete ukrátení o žiadnu z tradičných dovolenkových zábav, ako je kúpanie v mori či v súkromnom bazéne, ochutnávanie špecialít miestnej kuchyne alebo relax vo wellness centre. Športovci si užijú nekončiaci výber aktivít, ako napríklad plážový volejbal, stolný tenis, vodné pólo, šípky alebo aerobik, alebo dokonca jazdu na kanoe. K spoplatneným aktivitám patrí biliard, jazda na koňoch a poníkoch, vodné športy na pláži, návštevy fitness centra, zapožičanie vodných bicyklov alebo vstup do tunajšieho spa (vnútorný bazén so slanou vodou, jacuzzi, hammam, masáže, manikúra a pedikúra, ošetrenie tváre a tela, kaderníctvo ). Okrem toho vám spestrí chvíle bohatý animačný program, ktorý zahŕňa napríklad hudobné večery alebo divadelné predstavenia. Deti sa vybláznia na vlastnej diskotéke, v miniklube, v samostatnom bazéne so šmykľavkami alebo na detskom ihrisku. Za poplatok si môžete dohodnúť aj profesionálne stráženie.

Stravovanie

S all inclusive programom máte nárok na raňajky, obed a večeru formou švédskych stolov, ďalej na neskoré kontinentálne raňajky, drobné občerstvenie počas dňa, druhú večeru a nealkoholické i alkoholické nápoje (od 10:00 do 24:00). Využívať môžete tiež cukráreň a tunajšie a la carte reštaurácie. O tom, do ktorých reštaurácií si môžete v rámci all inclusive zdarma zájsť, vás rád poinformuje personál na recepcii. Mini chladnička na izbe sa dopĺňa každý deň vodou, nealkom a pivom.