Open navigation

Calimera Rosa Rivage
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Calimera Rosa Rivage si hostí získa príjemným prostredím s kvalitným vybavením, moderným interiérom a krásnym okolím. Veľkou pýchou hotela je dlhá piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora.

HOTEL s podmanivým okolím

Len 3 km od hotela sa nachádza pekné golfové ihrisko. Priamo na mieste si môžete zájsť do wellness centra, na biliard alebo do fitness. Na pláži okrem snack baru pôsobí požičovňa vybavenia na vodné športy.

Hotel Calimera Rosa Rivage sa nachádza v pomerne pokojnej oblasti letoviska Monastir, 4 km od letiska, 13 km od mestského centra a 18 km od centra ďalšieho letoviska - Sousse. Areál hotela sa rozlieha hneď vedľa krásnej piesčitej pláže a tvorí ho hlavná budova s komplexom obytných bungalovov, obklopených záhradou. Spojenie s Monastirom je zabezpečené autobusmi, taxíkmi aj turistickým vlakom. Zóna nákupných možností začína už 1 km od hotela, len 3 km je vzdialené obľúbené golfové ihrisko.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Novo zrekonštruované priestory hotela Calimera Rosa Rivage zahŕňajú vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, 2 reštaurácie s obsluhou (raz za pobyt máte možnosť po predchádzajúcej rezervácii obedovať či večerať tu), lobby bar, snack bar, maurskú kaviareň a bar pri bazéne. Pekný, priezračný bazén je obklopený udržiavaným trávnikom a ležadlami so slnečníkmi (zadarmo; osušky za vratnú kauciu), v jeho blízkosti je výhodne umiestnený vonkajší bar. Na recepcii funguje wi-fi pripojenie (zdarma), takže nie je problém zostať v spojení s domovom či s prácou (pokiaľ teda chcete). V hoteli ďalej funguje diskotéka, nočný klub, minimarket, obchod so suvenírmi a konferenčná miestnosť. Deti sa zabavia vo vlastnom bazéne, v miniklube alebo na detskom ihrisku.

Izby

Izby hotela Calimera Rosa Rivage sú vybavené nábytkom a doplnkami v jemných prírodných odtieňoch a počas hlavnej sezóny sú centrálne klimatizované. V každej izbe môžete štandardne očakávať vybavenie ako je televízia so satelitným príjmom, telefón, sušič vlasov a chladnička, za trezor na izbe si budete musieť priplatiť. Vo všetkých izbách nájdete vlastnú kúpeľnu s toaletou a príjemnou súčasťou je aj vlastný balkón alebo terasa, na ktorých môžete tráviť voľné chvíle. Do dvojlôžkovej izby je možné pridať až dve prístelky.

Pláž

Priamo pri hoteli sa nachádza dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do. Pláž je pre hostí vybavená všetkým, čo môžu potrebovať k opaľovaniu a k leňošeniu - lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo, matrace sa požičiavajú za poplatok a osušky za vratnú zálohu. Ak zvyknete tráviť na brehu mora celý deň, iste vám dobre padne osvieženie v snack bare priamo na pláži.

Aktivity

Pobyt v hoteli Calimera Rosa Rivage vám spestria početné športové aj iné aktivity. Tunajší zamestnanci pracujú na pestrých animačných programoch pre hostí, záver dňa vám vyplnia večerné vystúpenia a ďalšie programy. Mimo pripravovaných programov si môžete zahrať tenis (prenájom kurtu zadarmo; osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, volejbal alebo plážový volejbal či vyskúšať svoju presnosť a pevnú ruku pri lukostreľbe alebo šípkach. Ak vám nevadí si za ďalšie aktivity priplatiť, využite možnosť navštíviť wellness procedúry, turecké kúpele a saunu, zahrať si biliard, nechať sa skrášliť v kaderníctve, vyformovať si postavu vo fitness centre alebo zájsť si odpočinúť na golf (ihrisko 3 km od hotela). Priaznivci adrenalínu iste nebudú váhať vyskúšať si najrôznejšie vodné športy, na ktoré si požičiate vybavenie priamo na pláži.

Stravovanie

V ponuke zájazdov nájdete pobyty s all inclusive a s ultra all inclusive. V rámci all inclusive stravovania máte nárok na tri hlavné jedlá denne (raňajky, obedy a večere formou bufetu), desiaty a olovranty a k tomu neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby.