Open navigation

Iberostar Royal El Mansour
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Iberostar Royal El Mansour je ocenený piatimi hviezdičkami, a každou z nich právom. Bohaté all inclusive zahŕňa lahodné alkoholické i nealkoholické drinky, dostatok športového vybavenia a krásnu súkromnú pláž.

Hotel piatich hviezd

K spoločenskému vyžitiu slúži útulný piano bar, nočný klub alebo reštaurácia s obsluhou. Tunajšie thalasso centrum sa špecializuje na relaxačné procedúry, po ktorých sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Luxusný hotelový rezort Iberostar Royal El Mansour je vhodný najmä pre rodiny s deťmi a pre páry, ktoré majú od svojej dovolenky jasné očakávania. Hotel rozprestierajúci sa v krásnej rozľahlej záhrade poskytuje neopakovateľný výhľad na mys Mahdia. Od centra starého mesta ho oddeľuje vzdialenosť vyše kilometra, nákupné možnosti ale nájdete už 200 metrov od hotela. Letisko v Monastire je od letoviska Mahdia vzdialené cca 50 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V krásnom areáli hotela nájdete vstupnú halu s recepciou, hlavnú samoobslužnú reštauráciu, reštauráciu s obsluhou, bar, štýlový piano bar (za príplatok), snack bar pri bazéne, barbecue snack bar, kaviareň, nočný klub, diskotéku, obchodné arkádu a kaderníctvo. Na špeciálne príležitosti, či už obchodné stretnutia alebo súkromné ​​oslavy, sa v hoteli nachádza konferenčná miestnosť, k wi-fi sa môžete na recepcii pripojiť zdarma. Pre deti je pripravené ich vlastné vybavenie, konkrétne miniklub a detské ihrisko. Schladiť sa vo vode môžu deti aj dospelí, k dispozícii vonkajší delený bazén, jeden krytý a jeden detský bazén. Osušky k bazénu sa požičiavajú za vratnú kauciu.

Izby

Primeranú teplotu v orientálne dekorovaných izbách hotela Iberostar Royal El Mansour udržuje centrálna klimatizácia (počas hlavnej sezóny). Z priľahlého balkóna získate veľkorysý výhľad do priestranného areálu alebo na more (za príplatok), vo vnútri izieb nájdete peknú kúpeľňu s WC a s vlastným sušičom vlasov. V ich vybavení nechýba televízia, trezor, minibar a telefón. Ak máte radi okolo seba viac priestoru, využite možnosť zaistiť si priestrannejšiu junior suitu (za príplatok).

Pláž

Hotel má priamy prístup na vlastnú piesčitú pláž vybavenú lehátkami a slnečníkmi. Osušky si môžete zapožičať za vratnú kauciu.

Aktivity

Priamo v areáli hotela si môžete vyskúšať tenis, stolný tenis, volejbal, futbal, lukostreľbu alebo šípky. O zábavu sa vám postarajú aj animačné programy pod kvalitným vedením. Ak sa vydáte na pláž, naskytne sa vám možnosť zahrať si plážový volejbal alebo zapojiť sa do rozličných vodných športov za príplatok (windsurfing, vodné lyžovanie, jazda na banáne a pod.). K ďalším spoplatneným formám odpočinku patria biliard a návšteva thalasso therapy centra, vrátane sauny a kaderníctva.

Stravovanie

Vďaka bohatému all inclusive jedálničku každý deň dostanete chutné raňajky, výživné obedy aj netradičné večere. K večerám je potrebné sa formálne obliecť. Aby ste počas dňa netrpeli hladom a smädom, môžete sa v tunajších reštauráciách a baroch zastaviť na ľahké snacky či ochutnať alkoholické i nealkoholické rozlievané nápoje miestnej výroby (v neobmedzenom množstve).