Open navigation

LTI Mahdia Beach
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Kto si chce na dovolenke užiť vodu, a to rovnako v hoteli, ako aj na pláži, ten tu si určite príde na svoje. Hotel LTI Mahdia Beach má nielen svoju vlastnú pláž, ale aj očarujúci vonkajší i vnútorný bazén.

Príjemné kúpanie v hoteli aj mimo

O občerstvenie hostí sa stará reštaurácia, snack bar a maurská kaviareň. Pre záujemcov hotel organizuje zaujímavé večerné kultúrne programy. Počas dňa si môžete zájsť na masáž, na biliard alebo do sauny.

Krásny hotel LTI Mahdia Beach sa nachádza v blízkosti priestrannej piesčitej pláže v severnej oblasti letoviska Mahdia, asi 3 km od centra. Za najbližšími nákupmi a zábavou sa prejdete asi 1 km, cesta na letisko je dlhá 52 km. Hotel je vhodný pre návštevníkov všetkých generácií vrátane rodín s malými deťmi.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou spoločenských priestorov v LTI Mahdia Beach je vstupná hala s originálne riešenou recepciou, rozsiahla hlavná reštaurácia, snack bar, kaviareň a maurská kaviareň. Pýchou hotela sú bazény, na prvom mieste netradičný vonkajší bazén, ďalej krytý bazén a nakoniec detský. Od mája do októbra sú navyše v prevádzke nafukovacie šmýkačky. Lehátka, slnečníky a osušky môžete využívať zadarmo, matrace si zapožičiate za poplatok. Po dni plnom športu sa môžete zabaviť na diskotéke alebo v obchodnej arkáde. Na pripojenie sa k internetu vám poslúži buď wi-fi zdarma na recepcii, alebo pevné internetové pripojenie za poplatok.

Izby

Izby v hoteli LTI Mahdia Beach sú moderne a vkusne zariadené a nechýba im nič zo štandardného vybavenia štvorhviezdičkových hotelov. Nájdete tu teda individuálne nastaviteľnú klimatizáciu (v prevádzke počas hlavnej sezóny), telefón, chladničku a satelitnú televíziu. Štandardnou súčasťou izieb je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, fén) a balkón alebo terasa, za trezor na izbe je potrebné si priplatiť. S príplatkom počítajte aj v prípade, že máte záujem o JI alebo izbu s výhľadom na more.

Pláž

K rozsiahlemu areálu hotela patrí vlastná pláž s jemným piesočným povrchom a sprchami. Súčasťou plážového servisu sú lehátka, slnečníky aj osušky - všetko si môžete požičať bez poplatkov.

Aktivity

O prázdninovú zábavu počas Pobytu v hoteli LTI Mahdia Beach sa vám postarajú organizované animačné programy a večerné kultúrne programy, individuálne mimo organizovaného programu si zahráte basketbal alebo tenis (vybavenie za zálohu, osvetlenie za poplatok) – tieto aktivity sú bez poplatku, za poplatok sa vám ponuka rozšíri o stolný tenis, biliard, saunu, masáže, minigolf, lukostreľbu a plážový volejbal.

Stravovanie

All inclusive (10: 00-02: 00) v hoteli LTI Mahdia Beach zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie v priebehu dňa a neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.