Open navigation

Club Lella Meriam
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak je hlavným cieľom vašej dovolenky kvalitný odpočinok, sprevádzaný masážami, kúpeľnými procedúrami a opaľovaním na slnku, pobyt v hoteli Club Lella Meriam vás ani trochu nesklame.

S balneoterapeutickým centrom

Príjemný oddych zaručuje aj kaviareň, čajový kútik, malá nákupná zóna, bezplatné wi-fi v priestoroch lobby a pekná pláž s barom. Hotel má v ponuke aj izby pre handicapovaných hostí.

Novo otvorený hotel Club Lella Meriam sa nachádza na okraji letoviska Zarzis (Djerba, oblasť Sangho). Od centra letoviska delí hotel asi 8 km, vzdialenosť na medzinárodné letisko je okolo 53 km. Nákupné možnosti aj peknú piesčitú pláž nájdete asi 200 metrov od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V trojposchodovom hoteli s celkom 294 izbami vás uvíta personál vo vstupnej hale s recepciou, na ktorú môžete smerovať všetky svoje priania, objednávky a sťažnosti. Hosťom je tu k dispozícii spoločenská miestnosť so satelitnou televíziou, hlavná (samoobslužná) reštaurácia, reštaurácia s obsluhou, 3 bary (lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži), maurská kaviareň, čajový salónik, amfiteáter, diskotéka, konferenčná sála pre 600 ľudí a malá nákupná zóna. Vďaka bezplatnej wi-fi v lobby a spoplatnenému internetovému kútiku nebudete ani počas svojej dovolenky odstrihnutí od okolitého sveta. Do vonkajšej záhrady sa začleňujú dva bazény pre dospelých a jeden venovaný deťom. Pobyt na slnečnej terase vám spríjemnia lehátka a slnečníky, ku ktorým dostanete aj osušky (zdarma). Najmä pre návštevníčky funguje v tunajšom hoteli kaderníctvo a salón krásy.

Izby

Útulné izby hotela Lella Meriam disponujú centrálnou klimatizáciou (v prevádzke v hlavnej sezóne), vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, wc, sušič vlasov), trezorom, balkónom alebo terasou, telefónom, televíziou a chladničkou (za poplatok). Na želanie (a za poplatok) je možné ubytovanie v izbe s výhľadom na more alebo v rodinnej izbe s oddelenou spálňou pre deti. Bez poplatku vám zamestnanci hotela na želanie vybavia izbu detskou postieľkou. Hotel ponúka aj špeciálne upravené izby pre handicapovaných hostí.

Pláž

Cesta na pláž vzdialenú len 250 metrov zaberie asi 3 minúty a dostanete sa na ňu cez miestnu komunikáciu. Povrch je tvorený jemným pieskom, vstup do vody je nenáročný a pozvoľný. Pláž je vybavená lehátkami a slnečníkmi (k dispozícii zdarma), nemenej príjemným vybavením je plážový bar.

Aktivity

Medzi aktivity, do ktorých sa môžete pohrúžiť počas pobytu v hoteli Lella Meriam, patrí stolný tenis, aquaaerobik, vodné pólo, šípky, tenis, volejbal a nemotorizované vodné športy (zadarmo), elektronické hry, motorizované vodné športy, biliard a exkurzie po tuniských kultúrnych a historických pamiatkach (za poplatok). Hoteloví zamestnanci navyše každý deň organizujú zábavné denné aj večerné animačné programy, a to ako pre dospelých, tak pre deti. Malí návštevníci sa pod dohľadom zahrajú vo vlastnom oddelenom bazéniku, na detskom ihrisku, v mini clube (do 6 rokov), junior clube (do 12 rokov) či v počítačovom kútiku. Tí väčší zase ocenia balneoterapeutické centrum so saunou, hammam, hydromasáže a ďalšie relaxačné procedúry.

Stravovanie

Podľa zvoleného typu zájazdu sa môžete tešiť buď na polpenziu (vhodná pre tých, ktorí chcú viac cestovať), alebo na all inclusive. Al inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšiu kávu, čaj a zákusky a raz za týždeň servírovanú večeru v a la carte reštaurácii (nutná rezervácia). Od 10:00 do 23:00 si môžete v tunajších baroch objednávať čo hrdlo ráči rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby.