Open navigation

Movie Gate Miramar
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nielen milovníkov hollywoodskych filmových hitov si podmaní hotel Movie Gate Miramar. Okrem tematickej výzdoby je tu pre filmových nadšencov pripravené aj 3D kino a jedno kino pod holým nebom.

DOVOLENKA (AKO) Vo FILMe

A keď vás filmy nezaujímajú? Potom sa môžete tešiť na 6 reštaurácií, 6 barov, maurskú kaviareň, butiky a kozmetické centrum. Skvelé odreagovanie ponúka hotelové wellness centrum alebo až dve neďaleké golfové ihriská.

Movie Gate Miramar je štýlový hotel s nádhernou filmovou výzdobou, v ktorom sa budete cítiť ako hviezdy hollywoodskych trhákov. Areál hotela sa nachádza v pokojnej oblasti asi 4,5 km od centra Hammametu. Medzinárodné letisko Tunis-Kartágo je vzdialené 70 km, Enfidha a jej letiska necelých 50 km a letisko v Monastire o niečo viac ako 100 km. Na najbližšie obchody a bary narazíte už 100 metrov od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V dvojposchodovej budove hotela je hosťom k dispozícii 254 štandardných izieb a ďalšie superior izby. Vo vstupnej hale nájdete recepciu a trezory za poplatok, v ďalších priestoroch potom 6 reštaurácií a 6 barov, maurskú kaviareň, spoločenskú miestnosť s TV, obchody so suvenírmi, butiky a kaderníctvo. To ale nie je všetko, azda najväčšou pýchou hotela je plne vybavené 3D kino a kino pod holým nebom. Ten správny dovolenkový odpočinok poskytne krytý bazén (v prevádzke mimo hlavnej sezóny), vonkajšie bazény (pre deti, na aktivity, so šmykľavkami), relaxačný bazén a terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi (zdarma; osušky vratnú kauciu). Ako doplnkové služby tu fungujú doktor na zavolanie, prenájom áut, fax, fotoslužba, čistiareň, kozmetické centrum, internet (wi-fi v lobby zdarma), stráženie detí a organizácie exkurzií.

Izby

V hoteli Movie Gate Miramar sú pre vás pripravené klasické izby s obsadenosťou 2 + 2 (2 dospelí a 2 deti), môžete si ale vybrať aj väčšiu rodinnú izbu s oddeleným obývacím priestorom, v ktorej sa pohodlne ubytujú až 4 dospelí. Za poplatok je takisto možné zabezpečiť si izbu s výhľadom na more. Každá izba má vlastný balkón alebo terasu a sociálne zariadenie. Bývanie vám spríjemní vybavenie zahŕňajúce centrálnu klimatizáciu (v hlavnej sezóne), telefón, fén a satelitnú televíziu. Vlastný minibar na izbe patrí k vybaveniu za poplatok.

Pláž

Priamo pri hoteli sa nachádza krásna piesčitá pláž so sprchami, prezliekacími kabínkami a barom. Lehátka a slnečníky na pláži sú k dispozícii zdarma.

Aktivity

Hotel Movie Gate Miramar ponúka kopec najrôznejších aktivít pre deti, je preto ideálnym cieľom rodinnej dovolenky. Funguje tu miniklub pre najmenších, junior klub i teens klub, mimo klubov majú deti k dispozícii vlastný bazén, ihrisko, stoličky a bufet. Voľný čas v hoteli vám vyplní množstvo športov, napríklad tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, aerobik, plážový aj klasický volejbal, futbal, plážový futbal, basketbal, lukostreľbu a šípky, to všetko v rámci all inclusive bez ďalšieho poplatku. K tomu vás čakajú denné animačné programy, príležitostne večerné programy a diskotéka. Za poplatok si potom vyskúšate aj také aktivity, ako sú vodné športy na pláži, minigolf, biliard alebo golf na neďalekých ihriskách Yasmine a Citrus (cca 5 km). V rámci wellness procedúr máte možnosť navštíviť saunu, hammam či whirlpool, problémom nie sú ani najrôznejšie druhy masáží a kozmetických procedúr.

Stravovanie

Súčasťou all inclusive sú okrem raňajok, obedov a večerí (všetko formou švédskych stolov) tiež neskoré kontinentálne raňajky, popoludňajšie zákusky s kávou a čajom a malé občerstvenie v priebehu takmer celého dňa. Raz za pobyt máte po predchádzajúcej rezervácii možnosť večere v reštaurácii s obsluhou. Vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje miestnej výroby dostanete v hotelových baroch v časoch medzi 10:00 a 24:00.