Open navigation

Miramar Petit Palace
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Miramar Petit Palace je útulný hotel na tuniskej Djerbe, kam s obľubou mieria rodiny s deťmi, manželské páry i partičky priateľov. Hotel patrí k tým menším, ale rozhodne hosťom má čo ponúknuť.

MALÝ PALÁC, VEĽKÉ ZÁŽITKY

Počas dovolenky si tu pochutnáte na tuniských aj francúzskych špecialitách, vyskúšate si multifunkčné ihrisko, zapojíte sa do animačných aktivít alebo si zájdete do tureckých kúpeľov. Ponuka je široká - záleží len na vás, čo všetko z nej využijete.

Útulný hotelový komplex Miramar Petit Palais s príjemnou rodinnou atmosférou sa nachádza na východe ostrova Djerba, asi 6 km od centra letoviska Midoun a 14 km od hlavného mesta ostrova Houmt Souk. Golfových nadšencov poteší pekné 9jamkové ihrisko, len 3 km od hotela. Pláž sa rozprestiera vo vzdialenosti 300 metrov od hotela, cesta na medzinárodné letisko je dlhá 23 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Vo vstupnej hale s recepciou sa môžete zadarmo pripájať k bezdrôtovej wi-fi sieti a zostať tak aj počas dovolenky v kontakte s okolitým svetom. Okrem hlavnej samoobslužnej reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, tuniskými a francúzskymi špecialitami sa môžete občerstviť tiež v plážovej reštaurácii a bare, v grill bare pri bazéne a v bare v hoteli. Za návštevu stojí aj maurská kaviareň. Počas hlavnej sezóny sa môžu návštevníci osviežiť vo vonkajšom bazéne, v zimnej sezóne je vhodnešie využiť krytý bazén.

Izby

K vybaveniu štandardnej izby patrí televízia, telefón, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc) a klimatizácia (v hlavnej sezóne). Trezor je umiestnený na recepcii a jeho využitie je spoplatnené. Súčasťou každej izby je aj vlastný balkón alebo terasa. Ubytovanie v jednolôžkovej izbe je možné za príplatok.

Pláž

Pekná piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora a so slnečníkmi zadarmo sa nachádza asi 300 metrov od hotela. Využitie lehátok a plážového baru je spoplatnené.

Aktivity

Hotel Miramar Petit Palace ponúka množstvo aktivít, ktoré vám spríjemnia a skrátia prázdninové dni - gymnastika, vodné pólo, ping-pong, aerobik, petanque, šípky a športy na multifunkčnom ihrisku (futbal, volejbal). Návštevníci menej športovo zmeraní si môžu zahrať rôzne spoločenské, stolné a kartové hry (šach, dámu, scrabble a. i.). Nepravidelne v priebehu týždňa pre vás zamestnanci hotela chystajú rôzne večerné programy. K spoplatneným aktivitám patrí biliard, masáže a návšteva tureckých kúpeľov.

Stravovanie

Na výber máte buď pobyt s polpenziou, alebo all inclusive dovolenku. Polpenzia s raňajkami a večerami sa hodia skôr pre cestovateľov, all inclusive stravovanie je vhodné pre tých, ktorí chcú tráviť väčšinu času v hoteli. Do all inclusive spadajú raňajky, obedy a večere (všetko formou bufetu), ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo rozlievaných nápojov miestnej výroby (nealkoholické i alkoholické; 10:30-24:00).